Κυριακή, 23 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (11.5.2023)

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ

 

4ο ALL   STAR    GAME   ΕΣΚΑΣΕ    2023 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ  ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΕ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ  ΚΑΙ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ 

 

 

 ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΓΗΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ

 

OΜΑΔΑ ΒΟΡΕΙΩΝ

 

 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ –ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
2 ΛΟΥΚΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
3 ΓΑΡΜΠΗΣ   ΚΑΝΕΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5 ΠΑΣΣΑΣ     ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
6 ΜΑΤΟΣ      ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
7 ΠΙΠΙΝΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
8 ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9 ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
10 ΧΑΡΑΤΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΜΟΛΕΣ      ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΣ   ΙΤΕΑΣ
12 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ   ΙΤΕΑΣ
  ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
                         ΧΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ  
 

 

ΟΜΑΔΑ ΝΟΤΙΩΝ

 

 

  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
2 ΠΑΝΤΑΖΗΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
3 ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
4 ΝΑΣΑΚΗΣ     ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
5 ΚΑΖΑΝΑΣ       ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
6 ΜΑΡΚΟΥ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
7 ΚΑΛΟΥΔΗΣ     ΠΕΤΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
8 ΦΡΟΥΣΚΛΙΑΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
9 ΧΑΝΤΖΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
10 ΛΟΥΛΑΚΑΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚ.ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
11 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ     ΝΙΚΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ  
                               ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΑΘΛΗΤΕΣ  ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ

 

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
2 ΜΠΟΛΜΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
3 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ   ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΛΟΥΚΑΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
6 ΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
7 ΦΡΟΥΣΚΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
8 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9 ΛΟΥΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
10 ΚΟΛΛΙΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
11 ΧΑΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
     

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΑΘΛΗΤΕΣ   ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ

 

1 ΠΑΣΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
2 ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΜΕΡΔΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕΕΠΧΑΛΚΙΔΑΣ
5 ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

11/5/23  0842

 

Επισκέπτες

4959575
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
555
1174
12357
4937231
37355
71495
4959575

Η IP σου: 3.236.83.154
Server Time: 2024-06-23 13:22:18

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)