Τετάρτη, 08 Φεβρουαρίου 2023
- - - - - -
A+ R A-

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ U15 & U16

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν ΣΤΙΣ 9.15π.μ. ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ )

*ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 /12/22 |ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |10.30-12:00
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
3 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
4 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
6 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
7 ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
8 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9 ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
10 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
11 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
14 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
15 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ

...................................................................................................................................................

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2007) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν ΣΤΙΣ 11.ΟΟπ.μ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ .)

*ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2022 [ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ] 12.30-14.00
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
2 ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
4 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
5 ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6 ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
7 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
9 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
10 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
12 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
13

ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ

14 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
15 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

 

Επισκέπτες

3652945
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
108
1648
5086
3637796
10395
81706
3652945

Η IP σου: 3.235.195.196
Server Time: 2023-02-08 01:40:56