ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12-13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 | ||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 18:30 | ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21 | ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΕΚ ΠΛΑΤΩΝΟΣ |
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (40) | ||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 14:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ |
ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (61) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 16:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (71) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ | 14:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ (94) | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | 12:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ (20) | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ | 14:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ (20) | ||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 14:30 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ |
ΓΙΑΠΛΕΣ (17) | ||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 16:00 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ |
ΓΙΑΠΛΕΣ (17) | ||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (114) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (89) | ||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 16:30 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
ΓΚΑΡΑΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (20) | ||||
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (49) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 15:30 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ |
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (13) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (53) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 19:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (43) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 13:30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΟΛΑ ( 53) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16:00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ |
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (29) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 14:30 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
ΓΚΑΡΑΣ (14) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Α! | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
ΝΤΑΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (80) | ||||
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 | ||||
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ | 17:00 | Γ ΕΘΝΙΚΗ | ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 16:00 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
ΖΑΦΕΙΡΗ (10) | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (66) | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 20:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ |
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (24) | ||||
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 12:30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΣΓΟΥΡΟΣ (60) | ||||
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 17:30 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ | ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ (103) | ||||
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 11:45 | ΠΑΙΔΩΝ | Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
ΖΑΧΟΣ (49) | ||||
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 14:30 | ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
ΝΤΑΝΟΣ (26) | ||||
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 16:30 | ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΝΤΑΝΟΣ (26) | ||||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΚΟΛΑ (34) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 19:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΚΟΛΑ (34) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 10:00 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) |
ΓΙΑΠΛΕΣ (10) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 13:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΠΑΠΕΛ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (30) | ||||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 19:30 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ |
ΣΠΥΡΟΠΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (27) | ||||
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 17:00 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΡΤΣΙΤΑΣ (10) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 17:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (34) | ||||
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | 19:30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 14) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 14:00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ((26) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16:00 | ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (26) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 18:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (59) | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 20:00 | ΑΝΔΡΩΝ Β! | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 59) | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 14:30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 14 |
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ : ΤΣΚΑΝΟΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΑΚΗ- ΒΙΟΡΕΣ- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30)- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)- ΚΑΤΣΕΛΗ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΠΡΙΝ ΤΙΣ 15:00)- ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ - ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -
....................................................................................................
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ - Γ ΑΙΤΑΝΑΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΑΚΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ.- ΓΚΑΡΑΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ- ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)- ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΧΑΙΝΑ - ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ: ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10/11/2022 10:12