Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18-19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ 
Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (38)

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

.....................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (28)

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (28)

................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (25)

....................................................................................................

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - (10)

...................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (20)

....................................................................................................

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 20:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)

.............................................................................

Ε΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΖΑΧΟΣ (52)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (48)   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ (65) ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΚΑΘΟΔΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

..............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 70)

...............................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (38)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

....................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - (10)  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

.....................................................................................

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
       
 
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (35)              ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

....................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΑΣ , ΠΑΤΑΓΙΑΣ,ΒΙΟΡΕΣ, ΠΕΤΩΝΗΣ,ΧΑΤΖΗΣ, ΚΑΛΦΑ, ΓΙΑΠΛΕΣ, ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜ., ΚΑΤΣΕΛΗ, ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00), 
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 18:00, ΤΣΟΚΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ      19      ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ      2021
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Α ΟΜΙΛΟΣ      
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ (28)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ (28)

..........................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (20)

...........................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (20)

............................................................................

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  -  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (20)

...............................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (25)   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

...............................................................................

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

..............................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ   ( 50 )

................................................................................................

Ε ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (105)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:15 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (52 )

.........................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΛΦΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ (28)

................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

............................................................................................

Β΄ΟΜΙΛΟΣ      
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΟΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)
       
ΠΑΙΔΩΝ      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ      
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

........................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 17:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

........................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΑΣ , ΒΙΟΡΕΣ, ΠΕΤΩΝΗΣ,ΧΑΤΖΗΣ,  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΚΑΝΟΣ 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜ., ΚΑΤΣΕΛΗ, ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,   ΝΤΑΝΟΣ ΧΑΙΝΑ

 Αναρτήθηκε 16/9/2021 22:09