Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ -ΚΥΡΙΑΚΗΣ -ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 10-11 - 12 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ 14 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ     10    ΙΟΥΛΙΟΥ      2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ  3Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ            19:00      ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   -  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ             19:00            ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ        ΓΣ ΙΤΕΑΣ (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ     ΛΟΓΩ    ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     11   ΙΟΥΛΙΟΥ     2021

 

ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    19:00    ΠΡΩΤΕΑΣ  ΣΧΗΜ.  ---  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   75   (60+15)

......................................................................................................

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ  1Η ΦΑΣΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ      20:00          ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ              ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  - ΓΚΑΡΑΣ  (30)

.............................................................................................................

 

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ     12:30               ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.         ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (30)

.........................................................................................

 

 

ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ    15:00          ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ               ΑΣ   ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (35) (Ο Αγώνας δεν θα διεξαχθεί λόγω μη καθόδου ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΥ)

.....................................................................

 

 

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ        16:00          ΜΑΚΑΡΟΣ                    ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ΝΤΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ  42  (30+10)

................................................................................

 

 

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ                   18:00            ΓΣ   ΙΤΕΑΣ                     ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΤΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ    50  (28+ 20)

.......................................................................................................

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ   12     ΙΟΥΛΙΟΥ    2021

 

ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

  ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   19:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    50  (35+15)

..................................................................................................

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ    14    ΙΟΥΛΙΟΥ     2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΕΦΗΒΩΝ  1Η  ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     20:00      ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ    (40)

........................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ         20:00      ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    25+17  (42) 

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ         15:00       ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ      ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ        20:00        ΜΠΟΥΚΑΛΗ    ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ      35+ 33 (68)

.....................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ         18:00       ΕΣΠΕΡΟΣ      ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ     35+ 33  (68)

.........................................................................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΝΤΑΝΟΣ (ΤΕΤΑΡΤΗ 4.7.21) ,  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΤΕΤΑΡΤΗ 4.7.21), ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΤΕΤΑΡΤΗ), ΠΕΤΩΝΗΣ(ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ)

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  και  ΖΑΦΕΙΡΗ (από 9-7 έως   16-7-21),  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΧΑΤΖΗΣ