Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 30-6 ΠΕΜΠΤΗΣ 1-7 ΣΑΒΒΑΤΟΥ 3-7 ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 4/7/2021

.

ΤΕΤΑΡΤΗ   30 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ                   19:00               ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ   ( Ο Αγώνας δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχώρησης του σωματείου ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ)

....................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ               20:00               ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

........................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ                   14:30               ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ      18:00                ΓΣ ΑΤΛΑΣ        ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

..............................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ  1 ΙΟΥΛΙΟΥ  2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     20:30     ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:      ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (54)

.........................................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ  2Η ΦΑΣΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ                   19:00         ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Ο Αγώνας δεν θα διεξαχθεί λόγω αποχωρήσης του σωματείου  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       19:00         ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ; ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  ΩΡΑ 20:00

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                  15:30         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΤΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ ΩΡΑ 13:00

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ                      18:00         ΓΣ  ΙΤΕΑΣ            ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  (65)

.........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   4   ΙΟΥΛΙΟΥ    2021

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  2Η ΦΑΣΗ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ      18:00          ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ ( 38)      ( 20+ 18 )

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                                19:00         ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ         ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  (ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΣΠΕΡΟΥ)

..............................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ                        20:00        ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ           ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ  (20)

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                                13:00         ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:   ΓΚΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (77)

..............................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ      19:00     ΑΙΑΝΤΑΣ  ΑΥΛΙΔΑΣ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

..................................................................................................

 

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΚΑΛΦΑ:   30/6, 1/7/21      ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ : 3/7, 4/7      ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 1/7,

ΝΤΑΝΟΣ:   30/6/21           ΖΑΧΟΣ  : ΑΠΟ 1/7 ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΤΣΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ:   30/6, 1/7, 3/7. 4/7     ΒΑΡΣΑΜΑΣ : ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΕΩΣ 18/7 ,ΚΑΤΣΕΛΗ,ΧΑΤΖΗΣ, ΧΑΙΝΑ, ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ,

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓ., ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  Λ, ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 3-4/7

ΚΑΤΣΕΛΗ, ΝΙΚΟΛΙΑΣ,