Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 24-25 ΚΑΙ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  24  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020-21

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  (50)

.......................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 82)

..............................................................................
 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  (62)

..................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ  (95)        35+60

............................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ  ( 40)

.................................................................................
 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (77)   54+23    ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  (80)  30+50

....................................................................................
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (53)

.....................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (76)

..................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

 ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  (28)

.................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (25)

..................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

  ΖΑΧΟΣ  ( 10)

..............................................................................
 

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (66)

...................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ   (20)

..............................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΝΤΑΝΟΣ  ( 34)

................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ , ΠΕΤΩΝΗΣ, ΠΑΤΑΓΙΑΣ , ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ, ΖΑΦΕΙΡΗ , ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

..........................................................................................................................


 

ΚΥΡΙΑΚΗ  21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ  15.11.2020
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
ΘΕΟΝΑΣ - ΦΑΚΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ            ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ
..............................................................................
ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΣΤΡΕΜΠΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ                                                    ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ
................................................................................
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΛΑΣ - ΛΥΤΡΟΣΣΥΓΓΟΥΝΗΣ                                            ΚΟΜ:   ΧΑΡΑΤΣΗΣ 
.................................................................................
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 17:00 ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΔΙΤΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ -                                                                     
...........................................................................
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ  
ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 
..................................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (24)

..........................................................................
 

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (70)

............................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  (100)

........................................................................
 

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ( 30)

...................................................................................
 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ( 30 )

.....................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (28)

................................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΚΑΛΦΑ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  ( 20)

...................................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (34)  ΑΛΛΑΓΗ  ΑΓΩΝ.ΕΔΡΑΣ

........................................................................
 

         

 

............................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  ( 20)

...........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ   ( 47)   20+27

........................................................................
 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 17:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ( 70)

..........................................................................
 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

 ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  ( 72)

..........................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (27)

......................................................................................
 

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   (40)

........................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

..................................................................................
 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (20)

.........................................................................................
 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΕΘΝΙΚΑ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ- ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΙΝΑ-
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ , ΣΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  , ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ , ΠΕΤΩΝΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
.....................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (60)

..........................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ


 

ΔΑΚ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  15:30   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

 

ΒΑΡΣΑΜΑΣ -  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  (30)

.............................................................................................
 

 
 
 

 22/10/2020 22:43