Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

.ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 17-18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

.

ΣΑΒΒΑΤΟ   17       ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ  ( 50)

............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ     18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (73)

.........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ    18:00  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ (100)

......................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 94)

.........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ    18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ -     ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ( 86)

.............................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΣΚΟΥΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓ.   (93)

................................................................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ    19:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   ( 90)

...................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ    19:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

...................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  ( 40)

...........................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (40)

..........................................................................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    14:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  (10)

..............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    13:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  ( 20)

.....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ  (20)

............................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ    17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  ( 24)

............................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  (32)

...................................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ   12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

 ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ( 40)

......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ   17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

 ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (100)

................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ( 50)

.............................................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 26)

...........................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΝΤΑΝΟΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ , ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ. ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ, ΤΣΑΛΑΣ , ΠΕΤΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ(ΜΕΧΡΙ 16:00, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΑΧΟΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30 -  ΓΚΑΡΑΣ
......................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ   18    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ    2020
Α2  ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  3ος ΟΜΙΛΟΣ
Δ. ΜΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ 13:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 

......................................................................

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   

ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ - ΠΑΖΩΛΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

.......................................................................................

ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ 17:00 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΦΑΚΙΤΣΑΣ - ΜΑΡΑΜΗΣ - ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

......................................................................................

Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ  

ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ - ΤΣΙΓΚΟΥ

..........................................................

Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ - ΤΣΙΚΡΙΤΙΤΣΑΚΗ

.................................................................................

 

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

..........................................................................

         
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (28)

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (24)

......................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -  ΒΙΟΡΕΣ (38)

......................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (95)

..........................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

 ΖΑΧΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ  ( 95)

.......................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (24)

..............................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ ( 30)

.....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α   ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   (23)

....................................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   (50)

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ( 23)

.................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 20)

........................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ  ( 30)

.................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  (35)

.......................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΠΕΤΩΝΗΣ ( 10)

............................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

 ΠΕΤΩΝΗΣ  ( 10)

................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ( 40)

.........................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 43)

.............................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (43)

....................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ :ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΧΑΙΝΑ, ΝΤΑΝΟΣ, ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ, ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΓΙΑΠΛΕΣ , ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00), ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00), 
ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

15/10/2020  22:07