Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10-11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

.

ΣΑΒΒΑΤΟ   10   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α! 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (90)

.................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

  ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 116)

....................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣINA ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ  (85)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  ( 48)

........................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ( 62)

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΧΟΣ   (107)         (57 + 52)

....................................................................

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ( 40 )

............................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΕΦΗΒΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ( 30)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

  ΧΑΤΖΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ   (30)

..............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Ε    ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ   (65)

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

  ΠΑΤΑΓΙΑΣ  - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  (30)

.................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ  Ε    ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ  (64)

..............................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ       ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ  (58)

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΧΟΣ   (20)

.............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΚΑΤΣΕΛΗ .  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ )-ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

.................................................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ      18:00    ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ( ΒΙΟΡΕΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ )

 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ   17:30   ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ -         ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ (  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ )

.........................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   11   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ   2020

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (30)

................................................................

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (30)

............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  (54)

....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  (26)

............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ   Γ  ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ   (31)

..........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

 ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (31)

...............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (20)

...................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ  (38)

........................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   (100)

....................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (72)

................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ   (38)

........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (40)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   (28)

................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΓΚΑΡΑΣ     ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    (35)

...........................................................

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

  ΒΙΟΡΕΣ  ( 24)

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΧΑΙΝΑ -  ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΚΑΤΣΕΛΗ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ ( ΕΚΤΟΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ)
.................................................................................................................................................
 

 8/10/2020 22:11