Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 2-3-4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ  19:45 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ 

.................................................

 
ΣΑΒΒΑΤΟ  3  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2020 
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2020-21
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ       (85)

........................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ   (74)

..........................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   (80)

.................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  (67)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -  ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  (35)

................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (45)

.....................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (82)

........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ  (20)

.....................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (100)

................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (43)

............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (43)

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ  13:30 ΑΣ ΜΟΥΤΑ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  (54)

...............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΖΑΧΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

.................................................................................................

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ:

 

 

 ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ     14:00        ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ         ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

........................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  (40)

.........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (32)

.................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΠΕΤΩΝΗΣ  (10)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (58)

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  ( 40)

............................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (20)

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (28)

...............................................................................
 

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (28)

..............................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (30)

.............................................................

 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (20)

....................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ  - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

......................................................

ΚΛ, ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (56)

..............................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  (108)

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ( 58)

........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  (20)

.............................................................

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ  11:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΛΜΥΡΟ  

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

..........................................................

ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  20:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

.................................................................................

 

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ    18:00     ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΝΤΑΝΟΣ  - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΖΑΧΟΣ -  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:30) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
..............................................................................................................

 01/10/20  22:30