Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 26-27-28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 - ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ   26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (20)
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (24)
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ (30)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (15)
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (24)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 19:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΖΑΧΟΣ - (54)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ   (2 4 )
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΑΤΕΙΑΣ 18:30 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40)
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ( 100)
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (50)
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (25)
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (25)
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (10)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ -  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (24)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ (30)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚ0ΛΟΣ (24)

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)- ΚΑΤΣΕΛΗ - ΤΣΑΛΑΣΓΙΑΝΝΗΣ  (ΕΩΣ 14:00) - ΚΑΛΦΑ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  27  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΗΛΗΝΑΚΗΣ (57)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (20)
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 26)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Γ    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ (27)
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ  ( 28)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 20:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ( 64)   (36+28)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (20)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Ε   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ (100)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ -(30)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (38)
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΧΟΣ  (20)
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΖΑΦΕΙΡΗ   - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (66)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ (27)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  ( 61)  (30+31)
ΔΕΥΤΕΡΑ  28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (20)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)-  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΚΑΛΦΑ - ΠΕΤΩΝΗΣ
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/9/20 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:15 ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΛΟΚΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/9/2020        ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ     20:15       ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΔΙΑΤΗΤΕΣ : ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΣΟΜΑΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/20 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/20 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

..............................................................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/2020   ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       12:30      ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΑΕΕΠ

 

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

.............................................................................

 

 
ΣΑΒ:26/9/20 ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 20:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
         
ΣΑΒ:26/9/20 ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
 
ΣΑΒ:26/9/20 ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:00 ΚΑΔΜΟΣ ΙΤΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
 
ΣΑΒ:26/9/20 ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
         
ΣΑΒ:26/9/20 ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
 
ΣΑΒ: 26/9/20 ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ   ΑΣΕ ΜΟΥΚΑΛΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΖΑΧΟΣ - 

ΣΑΒ: 26/9/2020        ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ    17:15    ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ -  ΑΕΚ

 

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

..............................................................

ΣΑΒ: 26/9/2020   ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ     19:15         ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ    - ΑΕΚ

 

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ  -  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

..................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  26/9/20      ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    19:30  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

............................................................................................

 

         
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΣΟΜΑΚΑ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/20 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/20 ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
         
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/20 ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -
         
 
         
 

 24/9/2020  22:48