Τετάρτη, 20 Οκτωβρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 19-20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ  19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020  
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:    ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ  (24)

.....................................................................

 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ( 40)

...........................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΛΦΑ ΧΑΙΝΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (  20)

.......................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)

..............................................................................

 
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

...................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ    

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (34)

.....................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ    

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.....................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (24)

........................................................................................

 
 
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  (62)

................................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΝΤΑΝΟΣ  (40)

.................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 58)

................................................................................................

 
   
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ  
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  (20)

...................................................................

 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.................................................................

 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (55)

....................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ : ΖΑΧΟΣ (ΝΕΧΡΙ 13:00)- ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΒΙΟΡΕΣ- ΤΣΑΛΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ .

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (100)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

.............................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (24    )

...................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΛΑΣ - ΚΛΑΠΟΔΗΣ (  24   )

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (24)

.......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ; ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  ( 10)
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (28)

..............................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  ( 20)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (20)

..................................................................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  ( 40)

....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (64)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ ( 60)

.........................................................
 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΧΟΣ  (20)

......................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  :ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 65)

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ  ( 60)

..........................................................................


ΚΩΛΥΜΑΤΑ : ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ- ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΙΝΑ 9ΕΘΝΙΚΟ)

         

17/9/2020  22:52