Τετάρτη, 05 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ    11     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ          2020 
ΑΝΔΡΩΝ    Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΘΩΜΑ - ΚΑΛΦΑ (75)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (45)

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (90)

..................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (55)

..............................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ (95)

...............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  ( 80)

.......................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

...................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (35)

.................................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 16:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ- ΠΕΤΩΝΗΣ (50)

.............................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:30  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (55)

........................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

............................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...........................................................

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 12:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (95)

......................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

 ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (30)

................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 40)

...........................................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ  (30)

...........................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 10:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (60)

..........................................................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

.......................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ , ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΥΠ., ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΩΝΗΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)

.....................................................................................

 
ΚΥΡΙΑΚΗ      12        ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ        2020

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

1 ΜΑΝΔΡΑΣ 17:00 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  
 
ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ 15:30 ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
 

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ  

ΚΟΜ:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛ.

..........................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΣ ΠΕΡΑ  

   ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

...........................................................................

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13:30 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 

........................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (24)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (35)

.....................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (45)

...........................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

 ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (35)

....................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (50)

.................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (50)

.............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

...........................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΘΩΜΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (75)

...............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  (40)

.................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

..................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

........................................................................

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ


 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

...........................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (60)

...................................................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

........................................................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (45)

.........................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ , ΖΑΧΟΣ (ΕΩΣ 14:00), ΒΑΡΣΑΜΑΣ , ΧΑΤΖΗΣ , ΤΣΟΚΑΝΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
 ΕΘΝΙΚΑ: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ,  ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ   9/1/2020  22:23