Τετάρτη, 05 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 21-22 ΚΑΙ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Η   Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε   ΣΑΣ ΕΥΧΕΤΑΙ   ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ   ΜΕ ΥΓΕΙΑ  ΚΑΙ  ΕΥΤΥΧΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ     21   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ     13:30       ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ           ΕΣ   ΚΑΔΜΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (135)

.................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    17:00         ΑΟ  ΑΣΤΕΡΑΣ     ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΙΝΑ (55)

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ       17:00           ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΕΛΗΝΑΣ  (ΕΣΚΑ)  (85)

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ          18:00             ΓΣ ΙΤΕΑΣ    ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (100)

........................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    18:00     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΤΣΑΤΣΗΣ  - ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ (ΕΣΚΑ)  (80)

........................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ       18:00      ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ      ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΘΩΜΑ - ΚΑΛΦΑ (55)

.........................................................................................................

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  19:00         ΑΟ ΚΥΜΗΣ         ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΙΝΑ (45)

......................................................................................

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      20:30       ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ     ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ (24)

.......................................................................................

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   19:30     ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ     ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ  - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

..........................................................................................

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ     18:30          ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ      ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (55)

..............................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    20:00        ΑΣ  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ         ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ  - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  (90)

...............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΥ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     15:00      ΓΣ ΣΤΥΡΑ     ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (60)

............................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ    20:30    ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (55)

.............................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ , ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ , ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠ, ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 14:00),  ΤΣΟΚΑΝΟΣ , ΧΑΤΖΗΣ , ΤΣΑΛΑΣ,- ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ , ΒΑΡΣΑΜΑΣ, ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

.....................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ     22   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ  (ΕΟΚ)

ΜΕΓΑΡΩΝ      17:00     ΝΟ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ       ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Κωνσταντινίδου-Καρπάνος-Τσιρτσιμάλης (Παπαδόπουλος Κ.)

...............................................................................................

 

ΕΥΟΣΜΟΥ      17:00        ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ       ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Καλογερόπουλος Λ.-Παζώλης-Γεωργούλης (Τζιοπάνος Γ.)

.....................................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Γ΄     ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (Ε.Ο.Κ)

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    15:00     ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. - ΜΑΡΙΓΛΗ-  ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΑΝΗΘΟΣ)   16:00    ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ        ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΟΤΣΙΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΚΑΛΦΑ

....................................................................................................................

 

ΚΔΓ ΧΙΟΥ    16:00     ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ - ΠΕΤΡΑΚΗΣ - (ΜΑΡΗΣ)

.....................................................................

 

Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ  18:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (24)

.................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   18:30     ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (40)

....................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ      19:00      Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (35)

..........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ     20:00     ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

................................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ   15:30       ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΚΟΥ

ΘΩΜΑ - ΓΚΑΡΑΣ (110)

......................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   18:00   ΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ       ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

.....................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ          17:00      Ν,ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ       ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (30)

.............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ       12:00     ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ        ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ (30)

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  12:00   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠ. (60)

.........................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ      13:30       ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ       ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (65)   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   10:30      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ         ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (60)

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ      11:00     ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ      ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (105)

.........................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00       ΓΣ ΑΤΛΑΣ       ΓΣ ΑΝΑΓΕΜΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

..............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΑΡΤΟΥ       15:00        ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ          ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (30)

.......................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     14:00       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ      ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

....................................................................................

 

ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  12:00    

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (10)

.....................................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00), ΠΑΤΑΓΙΑΣ , ΠΕΤΩΝΗΣ (ΕΚΤΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ), ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΚΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ), ΧΑΤΖΗΣ , ΤΣΑΛΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΕΩΣ 17:00),  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ 19:00), ΒΑΡΣΑΜΑΣ, ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ), ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

.............................................................................................

 

ΔΕΥΤΕΡΑ    23    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    20:00   ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  - ΒΙΟΡΕΣ   (50)

 

....................................................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ ( ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΗ)

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ    20:00   ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (    20 )

............................................................................

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    17:00        ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ        ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ

 

ΧΑΙΝΑ -    ΚΑΛΦΑ  (25)

...................................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ     17:00      ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ     ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΧΑΤΖΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (25)

....................................................................................................

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ    17:00    

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (40)

 

.............................................................................................

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    27    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  10:30

 

ΒΙΟΡΕΣ (30)

 

............................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  19/12/19  23:13