Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11 -14 ΚΑΙ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΕΡΙΚΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (80)

.................................................................

 
ΣΑΒΒΑΤΟ      14      ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (30)

...........................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (70)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΤΖHΣ (60)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ (85)

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (80)

.........................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (30)

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ (30)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (60)

...........................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (55)

..............................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (75)

.................................................................

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

............................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) -  ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΖΑΧΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00 - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ -  ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΠΑΙΖΕΟ ΜΟΝΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ - ΡΗΓΑΣ 
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY  ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ
..........................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ   15       ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ       2019
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Κ.Γ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  

ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ  ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ 

.............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΧΑΝΘ  

ΦΑΚΙΤΣΑΣ - ΞΕΡΑΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 

.....................................................................................

 
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ - ΚΑΜΗΤΣΟΣ -  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΕΡΑ  

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ - ΤΣΙΓΚΟΥ  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.............................................................................

ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ - ΛΑΜΠΟΣ  ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 

.................................................................................

ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ 17:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ  ΚΟΜ: ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ 

.........................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 19:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ. ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

............................................................................

 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

.........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)

....................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΖΑΧΟΣ  - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (70)

......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΟΛΑ (45)

.........................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (65)

.............................................................................

 

 

ΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 10:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (40)

..............................................................................

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

..............................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΟΛΑ (45)

........................................................

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

........................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (40)

.............................................................................

 
 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
(ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ - ΧΑΙΝΑ  ΕΘΝΙΚΟ), ΚΑΛΦΑ ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΕΧΡΙ 14:00- ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΣΑΛΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ - ΡΗΓΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΔΙΣΤΟΜΟ)

...............................................................................................................................
 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 12/12/19  22:26