Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 7 ΚΑΙ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ  7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   85

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  85

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  35

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  50

.....................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ 50

.....................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ  110

..........................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  90

...................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   70

.........................................................................

ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  70

........................................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  75

........................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ  20

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  20

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  40

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΖΑΧΟΣ  ΜΕΧΡΙ 14:00  ,  ΒΙΟΡΕΣ, ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ,  ΘΩΜΑ,  ΤΣΑΛΑΣ ΕΩΣ 17:00,  ΠΕΤΩΝΗΣ
.................................................................................................................................................
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    8     ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ      2019
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓ ΘΩΜΑ 17:00 ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

 ΦΑΚΑΡΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................

ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΛΑΜΙΑΣ  
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΡΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ      
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ  

ΤΣΑΧΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΜ  ΚΑΛΦΑ

.................................................................................................

ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΜΑΡΙΓΛΗ - ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ

......................................................................

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 17:00 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΞΥΛΑΣ

....................................................................

ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΔΟΛΓΥΡΑΣ - ΛΑΜΠΙΡΗΣ

............................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ  30

....................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΖΑΧΟΣ  95

.............................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ   13:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ   20

........................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  20

.....................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  20

..............................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  30

.........................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 11:45 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  30

.................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:45 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  30

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  35

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ     18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  20

.................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   30

............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 65

..................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  60

...................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    12:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ  60

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ    16:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  40

.............................................................

ΠΑΙΔΩΝ    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΣΤ   ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  70

....................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  ΕΩΣ 14:00, ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΕΩΣ 17:00,  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΘΝ, ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΕΘΝ,  ΝΤΑΝΟΣ ΕΘΝ. , ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ ΕΘΝ.
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ., ΤΣΟΚΑΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΤΑ 18:30, ΧΑΙΝΑ ΜΕΤΑ 17:30,
ΘΩΜΑ , ΤΣΑΛΑΣ,  ΠΕΤΩΝΗΣ, ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΜΕΤΑ 19:00, ΠΑΤΑΓΙΑΣ
 

 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 5/12/2019 22:06