Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 1-2-4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ   30    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2019

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ (85)

................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (95)

..................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (115)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (45)

...............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΛΦΑ (75)

...............................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 18:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

...............................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ(   80)

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 45 )

.......................................................................

 
ΕΦΗΒΩΝ     ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β    ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (30)

...............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΛΦΑ (65)

..............................................................

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (20)

............................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (95)

........................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

...............................................

   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   11:45     ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  -   ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  - ΚΟΛΑ  ( 30)

....................................................................

 

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΘΩΜΑ-ΒΙΟΡΕΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)
ΠΕΤΩΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ Λ.(ΕΩΣ 15:00)-ΖΑΧΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΡΗΓΑΣ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠ.-ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ)-ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) - ΖΑΦΕΙΡΗ

.................................................................................................................

 
ΚΥΡΙΑΚΗ     1      ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ   ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  

Πιτσίλκας-Μαραμής-Κοντογιάννης (Αγορογιάννης)

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  

Μαντήλας-Καμήτσος-Σοφιανόπουλος (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ)

.............................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  

Τσακαλογιάννης-Δολγύρας (ΔΕΣΑΡΤΗΣ)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

Αντωνιάδης-Γιαννακόπουλος Φ. (ΣΤΑΜΑΤΗΣ  Φ)

..............................................................................

ΙΛΙΟΥ Β Γ. ΚΑΚΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  

Καρπάνος-Καρανικόλα Αλ. (Ζερδεβάς)

.......................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (24)

..............................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 16:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (80)

.........................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (65)

.......................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (35)

.........................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (76)

................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

......................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜ. - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (60)

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜ. - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (65)

...............................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
(ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ- ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  (ΕΘΝΙΚΟ)- ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) - ΘΩΜΑ-ΒΙΟΡΕΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ
ΠΕΤΩΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΩΣ 17:00) - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠ.-ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) - ΚΑΛΦΑ ( ΕΩΣ 17:00) - ΡΗΓΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΕΩΣ 18:30)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) - ΖΑΦΕΙΡΗ
.....................................................................................................
ΔΕΥΤΕΡΑ     2      ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (20)

.....................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ     4    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΡΙΝΟΥ  20:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (40)

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 28/11/19  22:18