Τετάρτη, 05 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 22-23-24-25 ΚΑΙ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     22    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

...........................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    23    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
Κ0ΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (110)
.........................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  (25)
...................................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  (25)
............................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (30)
...........................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 55)
...........................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)
.....................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
ΝΤΑΝΟΣ  - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (55)
 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (35)

....................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  (40)

....................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ (30)
..........................................................................
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ-ΖΑΧΟΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ - 
ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΡΗΓΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ(ΜΕΤΑ 18:00)
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (εώς 16:00)- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (Εθνικό)- ΒΙΟΡΕΣ (μετά 18:00) - ΧΑΙΝΑ
.................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ    24   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ 17:00 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος-Κώτσου (Φαλούκας)

..................................................................................
 

ΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΓΕΦΥΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  
Δημάδης-Ντούρας-Ζαχαριάδης (Παραλυκίδης)
....................................................................................................
Γ΄    ΕΘΝΙΚΗ     ΑΝΔΡΩΝ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΧΑΝΙΑ  
 Κούλης Χαρ. -Λαζόγκα     ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ
.................................................................................................
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  
    Μαρτινάκος-Αγγελής               ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ
.....................................................................................
ΚΓ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΩ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
Ασημακάκη-Πετράκης (Παπαδόπουλος Στ.)
 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (40)
.......................................................................
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:45 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  (  35 )

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
ΧΑΤΖΗΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (45)
...........................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΓΚΑΡΑΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 105)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  ( 40)

..........................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 12:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (35)

.................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (70)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (20)
.............................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  
ΒΙΟΡΕΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ (40)
.............................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 60)
................................................................................
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 105)
..........................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ -  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

...............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 19:00 Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΠΕΤΩΜΗΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ( 65  )

.................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΘΩΜΑ ,  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ,ΖΑΧΟΣ , ΤΣΟΚΑΝΟΣ ,  ΤΣΑΛΑΣ - 
ΠΑΤΑΓΙΑΣ,  ΡΗΓΑΣ  ,  ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ , ΚΑΛΦΑ(κομ. Εθνικού)
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (εώς 16:00),  (ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ -ΝΤΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ Εθνικό)- 

ΝΙΚΟΛΙΑΣ (Μέχρι 17:00)  - ΧΑΙΝΑ

....................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ    25     ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2019

 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  16:30 ΜΙΚΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΑΓΟΡΙΑ ΓΣ ΙΤΕΑ  

 

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (30)

.......................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ    

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ  (  35  ) ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ     27     ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΥ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
 ΑΡΤΣΙΤΑΣ  - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  (  35  )

 

21/11/2019  22:23