Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 9 -10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 9  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  (85)

..................................................................

 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (100)

.....................................................................

 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ (70)

.......................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (85)

....................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΘΩΜΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (   50   )

........................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΚΑΛΦΑ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (120)

.............................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 21:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (  24   )

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 19:30 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (  35   )

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΘΩΜΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (45)

.....................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 20:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (24)

..........................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛEIAΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  

ΠΕΤΩΝΗΣ -  ΒΙΟΡΕΣ (55)

..............................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (25)

........................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    (  40    )

........................................................

ΠΑΙΔΩΝ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΓΚΑΡΑΣ (76)

..................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ   (45)

..................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (40)

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ(20)

................................................................

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  (ΕΘΝΙΚΟ)- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΖΑΧΟΣ (ΠΡΙΝ 14:00)- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ- ΧΑΤΖΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -ΡΗΓΑΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ  
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ - ΔΟΛΓΥΡΑΣ   ΚΟΜ: ΜΟΡΦΗ
Π.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
ΚΟΝΤΙΛΗΣ- ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ   ΚΟΜ:ΗΠΙΩΤΗΣ
 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΕΡΜΗΣ  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  

ΟΡΦΑΝΟΣ - - ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-  ΚΟΜ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

..........................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΧΑΝΙΑ  

ΚΗΠΩΣΗΣ - ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ - ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

...........................................................................

ΚΛ.ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΚΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 

.................................................................

ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ 17:00 ΜΙΛΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΙΤΗΣ

................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (24)

........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (65)

.........................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (65)

.............................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (75)

...................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΚΟΛΑ (30)

................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (70)

 

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40)

..................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (105)

.................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  

ΖΑΧΟΣ (10)

....................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (70)

.......................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΦΑ(ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ) 
 ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ- ΧΑΤΖΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ -ΡΗΓΑΣ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ.
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 17:00) - ΠΕΤΩΝΗΣ (ΕΩΣ 13:00)

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 7/11/19 21:32