Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ 6 -12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

ΠΕΜΠΤΗ       6     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 20:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (  20 )

.............................................................................
 

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      7     ΙΟΥΝΙΟΥ    2019
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΦΑΣΗ
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (  40  )

...........................................................................
 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    8     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (60)    Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Ε   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ (Β)  

ΒΙΟΡΕΣ  (30)

..........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ      ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:30) -      ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. -ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΘΩΜΑ -  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( ΕΩΣ 18:30)
 ΓΚΙΚΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       9      ΙΟΥΝΙΟΥ      2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ       17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ   ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (40)

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ     18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ   ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (45)

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ    18:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

...............................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ     16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (80)

...................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ    18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

.............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ΄   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΓΣ ΑΤΛΑΣ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...............................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΧΑΤΖΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ   -. ΤΣΟΚΑΝΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΘΩΜΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  -  ΓΚΙΚΑΣ
 
 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  10    ΙΟΥΝΙΟΥ    2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (40)

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    16:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (40)

.......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΔΕΥΤΕΡΑΣ 
ΧΑΤΖΗΣ -ΒΙΟΡΕΣ. - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -  ΘΩΜΑ 
- ΒΑΡΣΑΜΑΣ  (ΕΩΣ 17:00)
 

 

ΤΡΙΤΗ  11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β΄ΦΑΣΗ 
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (70)

.....................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ    12     ΙΟΥΝΙΟΥ 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΡΤΣΙΤΑΣ (45)

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

.................................................................................
  6/6/19   22:28