Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 30 -31 ΜΑΙΟΥ - 1 ΚΑΙ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

 

ΠΕΜΠΤΗ   30     ΜΑΙΟΥ     2019
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 20:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (  20)

....................................................................

30/5/19  10:26

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    31    ΜΑΙΟΥ       2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ    16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (76)

............................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ    16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΚΑΛΦΑ (10) ΓΚΑΡΑΣ

...........................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ   12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΓΚΑΡΑΣ (10) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

.............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ (15)

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ   ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (35)

.....................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)

.......................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  (10)

.................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΓΚΙΚΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΑΛΑΣ
 ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣΣ (ΕΩΣ 19:30) ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (ΕΠ ΑΟΡΙΣΤΟ) -  ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 18:00)- ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΧΡΙ 18:30) - ΝΙΚΟΛΙΑΣ- 

 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 30/5/19  22:36

ΣΑΒΒΑΤΟ     1    ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΚΑΛΦΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (30)

..................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (30)

.........................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  (35)

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ    ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (27)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ   ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (27)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΡΙ

.......................................................................

  ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ          16:00        ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (10)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (20)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.....................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (27)

..........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

......................................................

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  19:30   ΦΙΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (40)

.........................................................................................

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

 

 ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ
 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (ΕΩΣ 14:00) ΘΩΜΑ
ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  30/5/19 22:51
 
ΔΕΥΤΕΡΑ    3     ΙΟΥΝΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ Β  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)     ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 8/6 ΩΡΑ 18:00

..........................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)       ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  6/6 ΩΡΑ 20:00

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

...........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ     Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (10)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Α   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ  - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (20)

..............................................................................................................................

 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ  - (20)

..............................................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 
 ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 16:00)
  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΑΛΑΣ
 ΠΕΤΩΝΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00) - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 18:00) -

 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 30/5/19 23:13