Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ 24 ΕΩΣ 29 ΜΑΙΟΥ 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω εκλογών δεν θα διεξαχθούν αγώνες την

Κυριακή 02/06/2019  

Στο πρόγραμμα έχουν  ορισθεί  πολλοί  αγώνες  την  Παρασκευή

31/5 , το Σάββατο  1/6 και τη Δευτέρα   3/6,

Κατόπιν τούτου παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε  τυχόν  κωλλύματα σας

μέχρι τη Πέμπτη  30/5/2019 και ώρα 18:00 για τις παραπάνω ημέρες των αγώνων (Παρασκευή - Σαββάτο - Δευτέρα)

Επίσης παρακαλούμε τα τυχόν κωλλύματα σας να είναι κατά το δυνατόν περιορισμένα

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      24    ΜΑΙΟΥ      2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΝΙΚΟΛΙΑΣ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (25)

.....................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΝΑΒΟΛΗ
.....................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 12:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (20)

.........................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΡΗΣ  Β  

ΓΚΑΡΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)

..............................................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

ΤΣΟΚΑΝΟΣ (45)

...................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΒΟΛΗ
..............................................................................
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 19:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ ( 10)

................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)
..........................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 11:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (20)

.........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)

................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

 ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

..........................................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΠΕΤΩΝΗΣ  (10)

...................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. - 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΟΛΑ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΩΣ 18:00)- ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)

ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:30) - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 17:30)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 18:30)

.................................................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ      25     ΜΑΙΟΥ     2019
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ( 55 )

......................................................................

 
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΚΑΛΦΑ - ΘΩΜΑ (100)

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΧΑΤΖΗΣ (10)

................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ   -   ΓΚΑΡΑΣ(25)

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (20)

.................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (30)          ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  (40)

..............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (20)

.....................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( (20)

..........................................................

 
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (25)

.................................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΤΑ 14:30) - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. - 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ 
 ΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΩΣ 18:00)- ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)

ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:30) -  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 18:30) 

..................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ     27    ΜΑΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

..............................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (35)   ΜΑΤΑΙΩΣΗ

..........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΓΚΑΡΑΣ (15)

.............................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (10)  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ    ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (  46 )

................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

......................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 12:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ   

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

...................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)    ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ (35)

............................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (10)

...............................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ    ΔΕΥΤΕΡΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. - 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΟΛΑ- -ΘΩΜΑ - 
ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 17:30) ΤΣΑΛΑΣ -
ΧΑΤΖΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΕΩΣ 17:30)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 18:30)-
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΕΩΣ 14:30)- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 17:00) - ΠΕΤΩΝΗΣ
 
ΤΡΙΤΗ   28 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (20)

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  23/5/2019 23:16

ΤΕΤΑΡΤΗ       29     ΜΑΙΟΥ 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ( 30 )