Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 17-18-19 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σας ενημερώνουμε ότι λόγω εκλογών δεν θα διεξαχθούν αγώνες την Κυριακή 26/5/2019
Στο πρόγραμμα έχουν ορισθεί πολλοί αγώνες την Παρασκευή 24/5 , το Σάββατο 25/5 και τη Δευτέρα 27/5
Κατόπιν τούτου παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε  τυχόν  κωλλύματα σας
μέχρι τη Πέμπτη 23/5/2019 και ώρα 18:00 για τις παραπάνω ημέρες των αγώνων (Παρασκευή - Σαββάτο - Δευτέρα)
Επίσης παρακαλούμε τα τυχόν κωλλύματα σας να είναι κατά το δυνατόν περιορισμένα
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     17      ΜΑΙΟΥ     2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (30)
.........................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΖΑΧΟΣ (10)

...................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : ΓΚΑΡΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΙΚΑΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (40)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 20:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  U17

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (40)

........................................................

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ      18     ΜΑΙΟΥ        2019

 

 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΦΑΣΗ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (20)
............................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΑΡΗΣ  Β   ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)
..............................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α   ΕΣΠΕΡΟΣ Β
ΖΑΦΕΙΡΗ (10)
........................................................................
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΖΑΦΕΙΡΗ (10)
...............................................................................................
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΕΣΠΕΡΟΣ Α
ΖΑΧΟΣ (10)
.............................................................................................
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)
.....................................................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

..........................................................................

ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  U17
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (55)
.................................................................................................
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΒΙΟΡΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)
..................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   19   ΜΑΙΟΥ     2019

 

 

Β΄  ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

 

 

Ν. ΙΩΝΙΑΣ   ΒΟΛΟΥ       17:00     ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ     ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

 

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ   ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΑΛΦΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (40)
.........................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ   ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ (65)
..............................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ   ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)
....................................................................................................
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 50)
.......................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ   ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (80)
 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α   ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ (10)
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ (10)
............................................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)
...............................................................................
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΣΠΥΡΟΣ (20)
.............................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ Β

ΓΚΑΡΑΣ (25)

..................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ Α

ΝΤΑΝΟΣ (50)

..............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ    ΓΣ   ΑΤΛΑΣ   (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β   ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)
..........................................................................
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ   ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΒΙΟΡΕΣ (25)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ    ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΚΑΡΑΣ (10)        (  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΊ  )
......................................................................
ΑΓΩΝΕΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ U17   ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ U14

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (80)

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ & ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 16/5/2019 23:22