Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10-11-12 ΚΑΙ 15 ΜΑΙΟΥ 2019

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     10     ΜΑΙΟΥ       2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( 25 )

..............................................

 
ΣΑΒΒΑΤΟ     11      ΜΑΙΟΥ        2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (55)

...........................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (24)

.............................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ    

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΒΙΟΡΕΣ (65)

.......................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ    

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (40)

......................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β    

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

....................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ  Β    

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (20)

......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ    Δ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ    

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ    (25)

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Β    

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ   (30)

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 11:30 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ    

ΠΕΤΩΝΗΣ  (10)

...................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ    

ΠΕΤΩΝΗΣ  (10)

...............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ   19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Α) ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ    

ΖΑΦΕΙΡΗ  (10)

..............................................

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ      Α΄  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ   15:15 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ    

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (20)

.................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
ΘΩΜΑ - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ  - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ 
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 16:00)
..........................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ     12     ΜΑΙΟΥ      2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ    

 ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΚΟΜ:- ΜΟΡΦΗΣ ΣΤ

........................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ    

ΠΟΝΤΑΣ - ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΚΟΜ:  ΔΕΣΑΡΤΗΣ

..............................................................................

ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΟ ΑΕΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ    

 ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΥ

.........................................................................

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ    

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΑΣΤΟΣ

...............................................................

ΖΩΓΡΑΦΟΥ  17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ    

ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ - ΛΑΖΟΓΚΑ

.....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    18:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (70)

...............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (30)

......................................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ    
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (60)
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ    

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (35)

...........................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ    

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (102)

...............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ    

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (20)

..................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α    

ΝΙΚΟΛΙΑΣ (10)

.....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (22)

.................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    

ΖΑΦΕΙΡΗ (10)

......................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ    

ΖΑΧΟΣ  (10)

.........................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 19:30 ΕΣΠΕΡΟΣ (Β) ΕΣΠΕΡΟΣ (Α)    

ΠΑΤΑΓΙΑΣ (10)

........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (25)

..............................................................

 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑ ΚΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ ( ΕΘΝΙΚΟ(
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 
ΘΩΜΑ - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ  - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ 
 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ
 
ΤΕΤΑΡΤΗ  15 ΜΑΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

  ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  -  ΘΩΜΑ (40)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΚΛΕΙΑΣ     19:00      ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  (     )

.............................................................................................................

 

9/5/2019 22:46