Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4-5 ΜΑΙΟΥ 2019

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     3     ΜΑΙΟΥ      2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΧΑΤΖΗΣ (10)

...........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

 ΓΚΑΡΑΣ -  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   (20)

........................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ       4     ΜΑΙΟΥ    2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (112)

..........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

......................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ     ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (75)

..........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (80)

..............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (65)

...............................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)     ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ (15)

................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (50)

.................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

ΚΟΛΑ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (30)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (30)

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΠΑΤΑΓΙΑΣ (10)

...................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 15:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (20)

........................................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (15)

..........................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

 ΤΣΟΚΑΝΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ  (20)

................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΓΚΙΚΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)- ΧΑΙΝΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00),     ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΠΑΝ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 5   ΜΑΙΟΥ    2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΦΑΙΑΚΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  

   ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ

...........................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  

  ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΛ ΑΝΥ  ΚΟΜ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛΟΚΛΗΣ

......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  

ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ - ΝΤΑΣΗΣ  ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

..................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  
ΦΑΚΑΡΟΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ  (35)

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - ΖΑΧΟΣ (  95  )

............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (105)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (35)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ  

ΜΑΣΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (35)

......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  (35)

...................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (25)   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 7/5/19

                                                                                                                  ΩΡΑ 14:30

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 10:00 ΑΡΗΣ  Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ (35)

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ  

                                       ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ (55)

..........................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ (25)

.............................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ( ΕΩΣ 14:00)  -  ΓΚΙΚΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΧΑΙΝΑ
ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΚΑΛΦΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΧΑΤΖΗΣ  ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00) - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)  - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ( ΠΑΝ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ) - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 3/5/19 21:00

 

ΤΡΙΤΗ       7     ΜΑΙΟΥ        2019

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ   14:30       ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ        - ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 15  )

..............................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ   6/5/19 19:15