Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 20-21-22-23-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     20     ΑΠΡΙΛΙΟΥ      2019
Α1  ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:45 ΚΥΜΗ ΛΑΥΡΙΟ  

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ - ΣΩΜΟΣ - ΘΕΟΝΑΣ  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

...........................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ - ΤΗΓΑΝΗΣ  ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (30)

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (70)

..............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (40)

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (30)

.........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΡΗΣ  Β ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β  

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40)

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (30)

...............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Δ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (60)

................................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

........................................................

 

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   13:00     ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ     ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΒΙΟΡΕΣ ΝΙΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

.......................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ (20)

.....................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (20)

..................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΖΑΧΟΣ (10)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (55)

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΒΡΙΗΛ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ -ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -  ΤΣΟΚΑΝΟΣ -  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 14:000
ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ)- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
................................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ        21     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  

ΣΤΡΑΤΩΝΗ - ΤΣΟΥΜΑΧΖΙΔΗΣ - ΔΟΛΓΥΡΑΣ

..............................................................................................................

Γ΄    ΕΘΝΙΚΗ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  

 

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ

........................................................................

 

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

ΚΑΜΗΤΣΟΣ - ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΙΚΑΣ (105)

.............................................................

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

.................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  

ΤΣΑΛΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (  110  )

.......................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (25)

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

...................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ (30)

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ (10)

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 10:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ (20)

......................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ                  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΒΙΟΡΕΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  20/4/19 13:00

..........................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.................................................................................

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΓΚΑΡΑΣ (20)

....................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΧΑΙΝΑ - ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ

 

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ  - ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00)

 

ΖΑΧΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00) - ΘΩΜΑ (ΕΩΣ 16:00)

 

 

                                                         Π ΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

2ου ALL STAR GAME ΕSKASE 2019

Κυριακή 21 Απριλίου 2019

Κλειστό Σχηματαρίου

16:30   Άφιξη Επίλεκτων αθλητών Αναπτυξιακού προγράμματος και αθλητών Πρωτέα Σχηματαρίου

16:55   Παρουσίαση αθλητών

17:00   Έναρξη αγώνα Επίλεκτοι αθλητές ΕΣΚΑΣΕ – Πρωτέας Σχηματαρίου

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜ Α

......................................................................

17:15   Άφιξη αθλητών All Star

17:45   Προετοιμασία – Ζέσταμα αθλητών

18:10   Παρουσίαση αθλητών All Star

18:15   Έναρξη αγώνα All Star

      ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  - ΘΩΜΑ    

..........................................................................

            

 

20:00   Λήξη Αγώνα - Βραβεύσεις – Απονομές

 

20:30   Λήξη εκδήλωσης

..................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 18/4/19 23:33

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (60)

.......................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ  16:30 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  

ΖΑΧΟΣ (10)

.....................................................

Μ. ΤΡΙΤΗ  23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΓΕ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (15)

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  

ΧΑΤΖΗΣ (10)

...................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (10)

.....................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

..................................................................................

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ    24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 19:30 ΑΓΕΧ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (81)

...................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  

ΧΑΤΖΗΣ (10)

...............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΧ  

XAINA (15)

.................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (20)   ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (15)

................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α  

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Α  

ΖΑΧΟΣ (10)

......................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Β  

ΖΑΧΟΣ  (10)

................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  

ΧΑΤΖΗΣ (10)

....................................................................