Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 13-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ  13   ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ ΚΥΜΗ  

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΙΚΑΣ

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:45 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (50)

........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (50)

..........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

ΝΤΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ (90)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (80)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (45)

.........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΛΑΣ (40)

............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ( 55  )

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (35)

............................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (30)  ΑΝΑΒΟΛΗ

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (40)

.....................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ     ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)

................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ  Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -  ΚΟΛΑ  (  25   )

............................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  - ΚΟΛΑ (  40    )

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

.............................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) , ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 14:30)- ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 17:00)
...............................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ    14   ΑΠΡΙΛΙΟΥ     2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΔΟΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  

ΞΕΡΑΣ - ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

............................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ ΧΑΛΚΙΑ  16:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  

.ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΛ. - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛ         ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

...........................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ  

ΡΟΔΙΤΗΣ - ΞΥΛΑΣ -                  ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ                ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (85)
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΣΤΥΡΑ  
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΘΩΜΑ(40) Ο  ΑΓΩΝΑΣ   ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΑΝΔΡΩΝ   Γ!    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  

ΤΣΑΛΛΑΣ - ΒΙΟΡΕΣ ( 70  )

.......................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  

 ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ  (30)

................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (40)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (80)

.....................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (15)

.....................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α  

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (20)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (15)

............................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ  Β  

ΓΚΑΡΑΣ (20)

.........................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (10)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ (60)

.........................................................................................

 
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  

ΠΕΤΩΝΗΣ (15)

...............................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  

ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (15)

..............................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ -  - ΝΙΚΟΛΙΑΣ -  ΓΚΙΚΑΣ- ΧΑΤΖΗΣ 
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ (11:30-13:30) - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΩΣ 14:00)  - ΧΑΤΖΗΣ 

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 14:00) - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00) - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

................................................................................................................
ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11/4/2019 22:38