Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 5-6-7 ΚΑΙ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     5      ΑΠΡΙΛΙΟΥ      2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 21:00 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (50)

.........................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:45 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ  (10)

...............................................................................................

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ      6     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΡΟΥΧΑ - ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

............................................................................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (140)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (115)

.........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (100)

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (85)

..................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (45)

...................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (110)

..........................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (55)

...............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

.................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  - ΘΩΜΑ (45)  Ο    ΑΓΩΝΑΣ     ΔΕΝ   ΘΑ     ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (10)

.......................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (25)

...................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (10)

..........................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ (10)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ( 40 ) 

..................................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ (10)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (65 ) 

..............................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

......................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Α

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (20)

....................................................................................

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α   ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΛΑ (45)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ ΧΑΛΚΙΑ 19:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (10)

......................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΛΑ (40)

..................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΑΒΡΙΗΛ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:30
ΠΕΤΩΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 17:00)
 .......................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ      7     ΑΠΡΙΛΙΟΥ     2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 17:00 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΤΟΤΙΚΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

..............................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 14:00 ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

....................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΟΤΣΩΝΗΣ - ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ - ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ 

.................................................................................................

 

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΙΔΕΡΗΣ - ΒΑΛΕΝΤΖΑΣ -

......................................................

 

ΤΕΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ    ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (100)

..............................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

..............................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ  - ΘΩΜΑ (100)

......................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΟΚΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (55)

.........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

.............................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15::00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ (45)

..................................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  (40)

.....................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (25)

.....................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΘΩΜΑ (20)

.............................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Α

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (40)

.............................................................................................

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 20)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΕΣΠΕΡΟΣ Α ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 20)

...............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 20)

..................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΧΑΙΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ) ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ)
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΓΑΒΡΙΗΛ- ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 17:00)

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 13:00) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

...................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ  10   ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΥΜΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΜΑΝΟΣ - ΤΣΩΝΟΣ - ΘΕΟΝΑΣ ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 4/4/2019 23:06