Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 29-30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ - 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

.

 

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Β   Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (45)

.......................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1     ΑΝΔΡΩΝ
Κ.Γ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΜΗ
 .............................................................
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α! 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (100)

....................................................................................

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΘΩΜΑ (50)

....................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (120)

...........................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (130)

......................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΦΑ (100)

......................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (40)

.......................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΛ.ΘΗΒΑΣ) 18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΧΟΣ (95)

......................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (35)

...........................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     ΤΟΥΡΝΟΥΑ     Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΒΙΟΡΕΣ (50)

........................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

............................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 11:45 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΟΛΑ  (10)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ (60)

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ),   ΓΑΒΡΙΗΛ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ -ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   ΓΚΙΚΑΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΠ ΑΟΡΙΣΤΟΝ)- ΠΕΤΩΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00), ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00), ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)
ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30), ΤΣΑΛΑΣ (ΕΩΣ 15:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ    31     ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
 .................................................................
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

...........................................................................................

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
 .......................................................................
ΤΕΛΙΚΟΣ    ΑΓΩΝΑΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΚΑΛΦΑ (55)

...............................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (45)

................................................................................

 

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

 

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (35)

....................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)

...............................................................................

 

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (40)

.......................................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (65)

..............................................................................

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΚΑΛΦΑ (55)

..................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (20) ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (25)

.........................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

........................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 9:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ Β

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

.........................................................................................

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Α ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΠΑΝ. - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

.....................................................................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ (10)

...............................................................

 

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ),   ΓΑΒΡΙΗΛ -- 
ΠΕΤΩΝΗΣ -   ΓΚΙΚΑΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -
 ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00),   ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 16:00)

ΧΑΤΖΗΣ ,   ΤΣΑΛΑΣ,     ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

..........................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ     1     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
  ΖΑΧΟΣ  - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (20)

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 28/3/2019 22:54