Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 22-23-24 ΚΑΙ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   22   ΜΑΡΤΙΟΥ   2019
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 19:30 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

..............................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ   23   ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΣΧΙΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΦΙΛΗΣ   ΚΟΜ : ΚΑΛΦΑ

.......................................................................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ    Α!   
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (140)

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (45)

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΑΡΤΣΙΑΤΣ (115)

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (90)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (40)

.............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΘΩΜΑ (35)

...............................................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

.........................................................

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (24)

...................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (50)

.......................................................................

 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

.............................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ Α1)
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝ - ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠΡ.
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ   24   ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17:00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΠΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ

...................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΠ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΙΡΗΣ   ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ - ΕΛ ΑΝΥ   ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ -  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (60)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  (60)

...........................................................

ΑΓΩΝΕΣ   (CAMP) ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΗΝ ΑΙΔΗΨΟ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 10:00 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΧΑΙΝΑ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (50)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 12:00 ΑΓΟΡΙΑ

ΧΑΙΝΑ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (50)

.....................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (105)

..................................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (65)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (60)

...................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (30)

...........................................................................................

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (40)

..................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)   , ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΚΑΛΦΑ(ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ -   ΠΑΠΑΚ/ΝΟΥ ΚΥΠΡ. ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ- ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑΤΙΣ 17:00)

..................................................................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ    25     ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (60)

............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑ

ΚΑΛΦΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (50)

..............................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 21/3/2019  23:01