Τρίτη, 20 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ ΚΥΜΗ

 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ

.......................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ (80)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΑΡΣΜΑΣ (85)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (125)

.............................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΘΩΜΑ (50)

......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (115)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΦΑ (40)

.............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

.................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ (60)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (90)

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (40)

.......................................................................

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝ. (35)

.................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

..................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ   & ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΚΟΛΑ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ
 .........................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

 ΚΑΛΟΓΕΡΌΠΟΥΛΟΣ Λ.-ΞΈΡΑΣ (ΜΌΡΦΗ Γ.)

...........................................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ Π.-ΖΙΏΓΑΣ    (ΚΟΜ:ΧΑΡΆΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

......................................................................................................................................

ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΕΙΟ 17:00 ΟΦΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 ΚΟΝΤΑΡΆΤΟΣ-ΣΚΟΥΛΑΡΊΚΗΣ (ΜΑΧΑΙΡΙΑΝΆΚΗΣ)

.............................................................................................................................

ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΚΑΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 ...........................................................................................
ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)

..............................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (35)

................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΤΣΑΛΑΣ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (50)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.............................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (102)

......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (55)

..................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (55)

...........................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (50)

......................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (70)

............................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΚΑΡΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 14:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (70)

........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (50)

.....................................................................

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (25)

...............................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  (25)

..........................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΑΙΝΑ- ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ -ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΚΟΛΑ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΘΩΜΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)

..................................................................................................................................

 
 
       

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 14.3.2019 23:23