Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 8-9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   8    ΜΑΡΤΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  (45)

............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ (80)

.................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ     ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
 ΧΑΤΖΗΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ
 ..............................................................................................................
ΣΑΒΒΑΤΟ   9    ΜΑΡΤΙΟΥ    2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΑΟΚ

 ΜΑΝΟΣ - ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ - ΒΑΡΔΑΛΟΣ  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

..................................................................................................................

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17:00 ΧΑΝΘ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

............................................................................

ΤΕΛΙΚΟΣ    ΑΓΩΝΑΣ    ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ

 ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  (30)

......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (85)

............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (80)

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ!
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

 ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (75)

...................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΒΙΟΡΕΣ (80)

...............................................................................

         
 
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΖΑΧΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ
 ΝΤΑΝΟΣ & ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ  (ΕΘΝΙΚΟ) - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00) - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 7/3/2019  21:50