Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- 2 ΚΑΙ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ     27   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ   2019

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΑΝΔΡΩΝ  Β!

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ         20:00                   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ         ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΤΣΑΛΑΣ -  ΑΡΤΣΙΤΑΣ  (45 )

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     2   ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΥΜΗ

ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΑΡΔΑΡΗΣ

..............................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΛΕΚΑΤΣΑΣ - ΜΑΡΙΓΛΗ   ΚΟΝ:ΔΕΣΑΡΤΗΣ

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (130)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (50)

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ   (120)  ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  (Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   (90)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΦΑ (40)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 50)

..................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (55)

...............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΘΩΜΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (50)

................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (30)

...............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ     (20)

.................................................................

ΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (40)

.........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (20)

......................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΩΣ 12:30
ΘΩΜΑ (ΕΩΣ 17:00) - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 16:30)- ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΕΩΣ 14:00)

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:30)

.....................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   3   ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΣ ΓΕΦΥΡΑ

ΚΑΛΑΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΧΑΡΗΣ

.................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΡΙΝΗ - ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ   ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 14:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ - ΚΟΥΛΗΣ ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

............................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΠ

ΦΑΚΑΡΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

.........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (35)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (35)

.......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (110)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (35)

.............................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (65)

...........................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ( 65)

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (35)

..................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (35)

...........................................................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (25)

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (70)

.........................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (75)

.................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ     ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟ
ΓΑΒΡΙΗΛ - ΚΟΛΑ ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΠΑΠΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ
ΚΑΛΦΑΚΟΜ. ΕΘΝΙΚΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΜ. ΕΘΝ. - ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (εως 14:00)

.......................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ    6   ΜΑΡΤΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 ΤΣΑΛΑΣ -     ΧΑΤΖΗΣ  (65)

...................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 28.2.2019  22:18