Κυριακή, 08 Δεκεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 21-23-24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΠΕΜΠΤΗ      21     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 20:15 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (65)

..........................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΦΙΛΙΚΟΣ   ΑΓΩΝΑΣ   Α1   ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΥΜΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 ΛΟΡΤΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ

........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ ( 90)   ΑΝΑΒΟΛΗ

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΗ (80)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (85)

......................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( 115 )     ΑΝΑΒΟΛΗ  λόγω άσχημων καιρικων συνθηκών

...................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΘΩΜΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (60)      ΑΝΑΒΟΛΗ 

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ ( 50 )       ΑΝΑΒΟΛΗ

..........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (70   )

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (55 )

.................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (   20 )

..............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (92 ) Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ  ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

..................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (   20 )

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (40 )   ΑΝΑΒΟΛΗ

...................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΘΩΜΑ  ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (30)

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΛΑ   ( 45 )

..............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ ( 80 )     Α Ν Α Β Ο Λ Η

....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60) ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ,   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ(ΜΕΤΑ 16:00) - ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΠΕΤΩΝΗΣ (ΜΕΤΑ 19:00)
ΓΚΙΚΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΒΙΟΡΕΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΑΛΦΑ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( ΕΩΣ 15:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00) - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)

 

.......................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ     25      ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2019
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

 ΡΙΖΟΣ - ΛΑΜΠΟΣ

..............................................................

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 14:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π . - ΤΖΙΜΗΣ

..........................................................

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΓΡΙΒΑ - ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

......................................................................

ΡΑΦΗΝΑ 17:00 ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΑΦΗΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

...................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (35)

...........................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (45 )

................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (35)     ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ ( 50)

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( 65 )

.......................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ             17:00                ΟΚΑΥΛΙΔΑΣ                         ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

ΝΙΚΟΛΙΑΣ  ΘΩΜΑ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (  40 )

.........................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 70 )   ΑΝΑΒΟΛΗ  ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ ΓΙΑ ΔΥΣΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ΧΙΟΝΙ)

......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (55 )

..............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ ( 60 )  ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (30)  ΑΝΑΒΟΛΗ

.....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΩΜΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (40)

................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (25)

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

....................................................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ( 30)

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ,     ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ
ΓΚΙΚΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΒΙΟΡΕΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΑΛΦΑ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( ΕΩΣ 14:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) - ΓΚΑΡΑΣ - ΘΩΜΑ

................................................................................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 21.2.2019 23:07