Σάββατο, 17 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  16  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ- ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (121)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   (80)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (40)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (80)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (70)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ (100)

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (.45 )

...........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (62)

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (62)

..............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 62)

..................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (40)

.......................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (45)

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (40)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (40)

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ   - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

....................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (70)

..........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ( 62)

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (30)   ΑΝΑΒΟΛΗ

...........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - (52)

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

..........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (40)

.....................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)
ΠΕΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 13:00)
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 15:00)- ΚΑΛΦΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
 ΣΤΡΕΜΠΑΣ - ΓΡΙΒΑ
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΟΦΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΔΕΣΑΡΤΗΣ

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΠ

ΛΕΚΑΤΣΑΣ - ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΚΑΡΠΑΝΟΣ - ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ       ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΚΑΛΦΑ

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ - ΚΑΡΑΚ/ΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΧΑΡΑΤΣΗΣ

...................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ(70)

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (90)

........................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (55)

........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ  ( 70)

........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (25)

.................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΣ ΤΑ   ΦΑΛΑΡΑ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   (30)

............................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Α.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣΠΕΤΣΕΠΕΣ  (20)

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

.....................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  (25)

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ- ΠΕΤΣΕΠΕΣ  (30)

........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΕΤΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(60)

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (20)

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΚΟΛΑ (55)

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (30)

..................................................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (50)

...........................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
Ε   Θ Ν   Ι Κ Ο
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   -ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ
ΚΑΛΦΑ ( ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ)
ΒΙΟΡΕΣ (ΜΕΤΑ 14:00)- ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) ΓΚΙΚΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΘΩΜΑ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00) - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 17:30)- ΓΑΒΡΙΗΛ - ΖΑΧΟΣ- ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

....................................................................................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  14/2/2019 23:13