Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 9-10-11-12-13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  9  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (75 )

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (50)

...................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΑΛΑΣ(111)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ (70)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (90)

........................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (107)

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (45)

.....................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ (30)

.......................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

 

ΑΡΤΣΙΤΣΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ (101)

...............................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (40)

...............................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (40)

..............................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ  ΠΕΤΩΝΗΣ- ΒΙΟΡΕΣ (60)

..........................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (40)

...................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (95)

..................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

....................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

.................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  ( 56 )

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΛΑ   (30)

...............................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ- ΓΚΙΚΑΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:00)- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΠΑΤΑΓΙΑΣ (ΕΩΣ 14:00)
ΘΩΜΑ (ΕΩΣ 14:00)- ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ(ΕΩΣ 15:00)- ΠΕΤΣΕΠΕΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΦΑΡΣΑΛΩΝ       17.00  ΦΑΡΣΑΛΑ          - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

 Σιμητόπουλος-Αγραφιώτης Ι. (Βαρνάς Γ.)

................................................................................................

 

Γ΄  ΕΘΝΙΚΗ   ΑΝΔΡΩΝ

 

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 Παυλόπουλος-Μελισσάρης (Ναλετάκης)

............................................................................

ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 Κρεσταινίτης-Μαρουδιάς (Ορφανός)

.......................................................................

ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ

 Καμήτσος-Κανελλόπουλος (Σταύρου)

....................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( 30)

..........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ  (35)

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ ΠΕΤΩΝΗΣ (  35 ) 

.............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( 30)

....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

.........................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ   ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (105)

.............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (30)

...............................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (30)

..................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (25)

.................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ -   ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25)

..................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΘΩΜΑ -  ΓΚΑΡΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (30)

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (30)

..................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ  ΒΙΟΡΕΣ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( 60)

...........................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ( 70   )

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

..............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (40)

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΘΩΜΑ - ΓΚΑΡΑΣΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

......................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
(ΧΑΙΝΑ -ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ) ΕΘΝΙΚΟ- ΓΚΙΚΑΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ
ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΘΩΜΑ (ΕΩΣ 14:00) - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 18:30)

ΧΑΤΖΗΣ (ΕΩΣ 14:00) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30)- ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ(ΕΩΣ 14:00) - ΠΕΤΩΝΗΣ

.....................................................................................................................................................

 

ΔΕΥΤΕΡΑ    11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

Γ΄  ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΒΟΗΘ. ΣΕΦ     19.00         Ίκαρος Ν. Σμύρνης- ΛΟΚΡΟΣ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Κωνσταντινίδου -Σοφιανόπουλος (Σταματόπουλος)

.....................................................................................................

 

ΤΡΙΤΗ   12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  (20)

.................................................................................................

 

ΤΕΤΑΡΤΗ     13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΠΕΛΟ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΚΥΜΗ ΠΑΟΚ

 Κορομηλάς-Πουρσανίδης Γ. –Τζαφλέρης (Κάλφα)

...................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 7/2/2019 22:56