Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 2-3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 2  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ - ΖΑΧΑΡΗΣ       ΚΟΜ:(ΔΕΣΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

.......................................................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   (65)

..............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ ( 115  )

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (85)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (80)

....................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (30)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ( 80 )

...............................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΗ (90)

...............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:15 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

.......................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (  30 )

..........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (55)

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (   35  )

.......................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:15 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (30)

.................................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (57)

......................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΓΚΙΚΑΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΩΣ 16:00)- ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΕΩΣ 15:00) -

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΕΩΣ 13:00) - ΧΑΙΝΑ (ΜΕΤΑ 20:00)- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 16:00) - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (ΕΩΣ15:00)

................................................................................................................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   3   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ

ΡΑΧΙΩΤΗΣ - ΤΣΑΧΑΚΗΣ

.............................................................................

Γ'΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ   ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

.................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ           ΚΟΜ:  ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ -        ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ

.............................................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (75)

.................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (45)

..............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΘΩΜΑ   -    ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ(105)

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (30)

........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (35)

.......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΓΚΑΡΑΣ ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (60)

..........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΖΑΧΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ(60)

.............................................................

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (60)

............................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΘΩΜΑ(40)

........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (70)

.............................................................

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 13:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΛΑ (30)

..................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΠΕΤΣΕΠΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (20)

................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΓΚΑΡΑΣ ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (60)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (20)

.....................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)

................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (60)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ-  ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝ. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΑΣ- ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 11:00) -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ) - ΚΑΛΦΑ (ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ) -   ΘΩΜΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΧΑΙΝΑ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)

ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ

.................................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   8   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
 ΤΣΑΛΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (  30 )

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 31.01.2019 23:22