Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 19-20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ     19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (115)

.....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (70)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (85)

................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΟΥΖΙΑΖΟΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (55)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (55)

.....................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ (118)

.................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΘΩΜΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

.............................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΤΣΑΛΛΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ (65)

..................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (24)

...............................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (40)

.............................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (40)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (40)

.........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΒΙΟΡΕ Σ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

.......................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕ Σ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (45)

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (45)

........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ(ΕΘΝΙΚΟ) - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:30) -ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ.-
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ,, ΝΙΚΟΛΙΑΣ(ΕΩΣ 17:00) - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ -

- ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ-- ΓΑΒΡΙΗΛ-   ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΕΩΣ 14:00)

........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 17:00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17:00 ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ 17:00 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ Β΄ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (65)

...................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (45)

................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (45)

...........................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (45)

...........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ(35)

.......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

......................................................................

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (20)

....................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (36)

.................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (20)

................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (50)

..........................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ (20)

...........................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (65)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΛΑ (25)   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.(40)

............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)

..............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 10:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

............................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 14:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (95)

...................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ) -ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ 12:30)- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠ.- ΤΣΑΛΛΑΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ(ΕΩΣ 15:00),, ΝΙΚΟΛΙΑΣ(ΕΩΣ 17:00) - ΓΚΙΚΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ(ΕΩΣ 18:00)- ΠΕΤΣΕΠΕΣ-ΑΡΤΣΙΤΑΣ
 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:00) - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)

 ΓΑΒΡΙΗΛ-   

...............................................................................................................................................................

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 18.01.2019  07:34