Τρίτη, 04 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 12-13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

 

Παρακαλούνται τα σωματεία , οι διαιτητές και οι κριτές των αγώνων   να ενημερώνονται συνεχώς από το site της  Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε για περίπτωση αναβολής των αγώνων του Σαββάτου -   Κυριακής 12-13/1/2019  ανάλογα με την εξέλιξη των καιρικών φαινομένων.

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019   20:49

 

Για συγκοινωνιακούς λόγους (ferry boat) και κατοπιν συμφωνίας των δύο σωματείων  ο αγώνας ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ αντί  Σάββατο 12/1/2019 θα διεξαχθεί τη Κυριακή 13/1/2019 και ώρα 13:00. Αναβάλλεται ο αγώνας  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ(εφηβων) της Κυρ. 13/1/2019

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 11.01.2019 21:54

 

Αναβάλλεται  ο αγώνας  του ΣΑΒΒΑΤΟΥ  12/1/2019  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  - ΑΟ ΜΩΛΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ Β!)  λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 12.01.2019   11:44

...................................................................................................................................................

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡ 13/1/19 ΩΡΑ 13:00

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ (125)

.............................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (115)

...........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (85)

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ (90)

.............................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΤΣΑΛΑΣ - ΘΩΜΑ (55)

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (75)

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 20:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ (45)

....................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (100)

.....................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (75)

............................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

.........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (30)

...........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (30)  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 

...................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ  Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (20)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (40)

....................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ(30)

.........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ) ΤΣΟΚΑΝΟΣ (ΜΕΡΙ 17:00)
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ- ΒΙΟΡΕΣ (ΕΩΣ 13:00- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( ΜΕΧΡΙ 15:00) ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ    13     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 ΔΟΛΓΎΡΑΣ-ΠΑΖΏΛΗΣ (ΜΌΡΦΗ Γ.)

......................................................................................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 ΚΑΡΑΚΆΣΗΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΆΚΗΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ)

....................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΟΡΩΠΙ

ΜΑΚΡΌΠΟΥΛΟΣ-ΑΣΛΑΝΊΔΗΣ (ΔΕΣΆΡΤΗΣ)

..............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΊΔΗΣ-ΚΟΤΣΏΝΗΣ (ΣΤΑΜΆΤΗΣ Φ.)

........................................................................................................

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ (125)

...................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (72)

........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:15 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (95)

...........................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (30)

......................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (20)

..................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

  ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΚΑΛΦΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ (30)

.........................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΤΣΑΛΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (30)

.........................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (57)

........................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΘΩΜΑ (30)

.........................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

...........................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 11:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (25)

...................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (30)

......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΡΑΣ (30)

.................................................................................

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)  Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 20-00

......................................................................................   

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (40 )        ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (40)

.........................................................................

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (20)

............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:00 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (30)

.............................................................................

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ (40)

...........................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ -    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΜ ΕΘΝΙΚΟΥ
ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΓΚΙΚΑΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ-   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30)  ΝΤΑΝΟΣ

.......................................................................................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ    14    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΚΥΜΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

  ΣΏΜΟΣ-ΚΆΡΔΑΡΗΣ-ΖΑΚΕΣΤΊΔΗΣ (ΚΆΛΦΑ)

...................................................................................................................

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ   10.01.2019  23: 10