Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4-5-6 IΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ    ΧΡΟΝΙΑ  ΠΟΛΛΑ

 

 

ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ 4-5-6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019 (1η Ενημέρωση)

 

Σε πρώτη φάση αναβάλλονται λόγω καιρικών συνθηκών οι παρακάτω αγώνες

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/1/2019 ( ΠΑΙΔΩΝ ) ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1/2019    ( ΝΕΑΝΙΔΩΝ )   ΜΑΚΑΡΟΣ       ΣΥΛΛΑΣ

                                     ( ΑΝΔΡΩΝ Α! )     ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

                                     ( ΠΑΙΔΩΝ   ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

                                       ( ΠΑΙΔΩΝ )   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ - ΓΣ ΑΤΛΑΣ  

 

 

Λόγω των έντονων χιονοπτώσεων που επικρατούν στο μεγαλύτερο μέρος της περιφέρειας μας (2η Ενημέρωση)

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ   ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 5/1/2019

Επίσης αναβάλλονται οι παρακάτω αγώνες της Κυριακής 6/1/2019

  1.  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ (ΠΑΙΔΩΝ)
  2.  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ – ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ Β!

  3.  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ      (  ΠΑΙΔΩΝ  )                       

  4.  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  ( ΠΑΙΔΩΝ)

  5.  ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   ( ΠΑΙΔΩΝ)     ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ 4/1/2019 20:36

 

3H   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ   ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 6/1/2019

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  5/1/2019  18:34

 

4H    ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ    ΑΟ ΜΩΛΟΣ - ΑΣ  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 6/1/2019

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  5/1/2019  21:19

 

ΠΕΜΠΤΗ       3        ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ      2019

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΠΑΙΔΩΝ Α΄  ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ           13:00              ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΧΑΤΖΗΣ (10)

.......................................................................................................................................

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   4   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   (40)          ΑΝΑΒΟΛΗ    

....................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΓ ΛΑΥΡΙΟΥ 17:30 ΛΑΥΡΙΟ ΚΥΜΗ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ - ΒΑΡΔΑΛΟΣ- ΛΟΡΤΟΣ ΚΟΜ: ΟΡΦΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΝΑΙΑΣ 15:00 ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΟΜ:ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

.............................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ (65)                            

...................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΤΣΑΛΑΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (80)              

.....................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΘΩΜΑ (50)                        

............................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ (100)          ΑΝΑΒΟΛΗ

.......................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣINAΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ (95)   

.......................................................                         

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (45)

..................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΖΑΦΕΙΡΗ (112)

.................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ( 76)               

................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ (65)      ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................................

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ (30)

...................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (25

..................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΑΡΡΑΣ (25)

..................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΛΑ(75 )

.................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)                        

.............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ. (40)   ΑΝΑΒΟΛΗ

................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΔΑΙΤΗΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)   ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΙΚΑΣ- ΠΕΤΣΕΠΕΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ- - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:30)

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

.......................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ  6  ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (30)

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (35)

........................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (35)

...................................................................................................

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (102)

.................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ     (45)

...................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ ( 90)

...............................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΧΑΤΖΗΣ - ΘΩΜΑ (75)

.......................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΧΑΙΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (30)

..................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (20)

.................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (40)

.......................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ( 25)

...................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ(30)

.......................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ (20)

.........................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   (80 )

..................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (20)

................................................................................................

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 13:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (50)

.............................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (35)

..............................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ - ΓΚΙΚΑΣ- ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ - ΠΕΤΣΕΠΕΣ
ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 14:00)

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΣΤΗΡΑΣ

................................................................................................................