Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 12-13-14 ΜΑΙΟΥ 2023

Εκτύπωση

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   12    ΜΑΙΟΥ 2023
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   13   ΜΑΙΟΥ  2023  
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΝΤΑΝΤΗ   34

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΙΑΣ -  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ-ΜΑΓΚΟΣ  30

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β)

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ 20

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΕΤΚΟΒΑ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  20

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ  Β   ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  36

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  36

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ  15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Α

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  23

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΛΕΞΙΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ-ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ   35

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ   25

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΧΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   40

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΝΤΑΝΟΣ 

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ 30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ  15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΜΠΑΚΑΣ   20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ 

 

 

 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ (20)


ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΤΑΛΑΝΓΗΣ 13:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΖΑΧΟΣ 

 

 

 

 ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ (20)

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ 
ΜΕΤΣΚΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ 18:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΩΣ 15:00- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 13:00) ΔΕΔΕΣ 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    14     ΜΑΙΟΥ    2023 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  16:00 ΑΓΩΝΑΣ  ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΧΑΝΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  18:00 4ο   ALL    STAR   ESKASE  2023

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΖΟΥΒΑΝΑ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΦΑΣΗ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ-ΜΠΑΝΟΣ- ΣΙΑΔΗΜΑΣ  30

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ     ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

  ΖΑΦΕΙΡΗ - ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ 

 

 

ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (30)

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΦΑΣΗ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  (30)

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΠΕΛ

 ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ (35)

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΟΜΙΛ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ

ΖΑΧΟΣ  - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (35)

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ 

 ΜΕΤΣΚΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΕΩΣ 15:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12:00)- ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ( ΕΩΣ 12:00).

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)