Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 22-24-25-26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗ ΒΑΘΙΑ ΘΛΙΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ  ΠΡΩΤΕΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ, ΤΑΣΟΥ ΜΠΑΛΑΦΑ.

Ο  ΑΙΦΝΙΔΙΟΣ  ΘΑΝΑΤΟΣ  ΕΝΟΣ  ΝΕΟΥ  ΑΝΘΡΩΠΟΥ   ΜΕ ΠΟΛΥΕΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ,  ΜΑΣ  ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ.

ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΑΣ  ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ  ΤΟΥ,   ΣΤΟ Δ.Σ  ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ  ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ.

ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ, ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ, ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ  Σ’ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ  22 ΜΕΧΡΙ  ΚΑΙ  26  ΜΑΡΤΙΟΥ  2023.

ΤΕΤΑΡΤΗ   22    ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΦΑΣΗ ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  20

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  32

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   24   ΜΑΡΤΙΟΥ   2023
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ -  ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ : ΜΑΓΚΟΣ  -  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ   34  

 

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ 

 

 

    ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΖΑΣ -  ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  -   ΡΙΖΟΣ     50

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ 

 

  

 ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΕΤΣΚΑ-  ΓΑΒΡΙΗΛ  ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ -  ΝΤΑΝΤΗ  30

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΧΑΤΖΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

 

  

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ   34

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ   36

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    25    ΜΑΡΤΙΟΥ   2023
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΟΛΑ

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ  20

 

ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ   35

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  -  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ   30

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ; ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  40

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ :   ΤΣΑΛΑ = ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ 
  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  Δ ΑΣΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ 

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

 

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

  

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ  - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ   30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:   ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   30

 

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 

 

 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   20

 

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 

 

ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ 

 

  ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ   44

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ

 

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΠΑΝΤΕΛΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  32

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΠΑΠΕΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΕΤΣΚΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  38

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  32

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ  32

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΓΚΟΣ  30

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ  30 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ   30

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α  ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ   ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 ΤΣΑΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ    20

ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΙΑΠΛΕΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  27,50

ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  37,50

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ 
  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 17:00) - ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ 
 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)