Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 18-19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

.

ΣΑΒΒΑΤΟ  18   ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 Α2  ΕΘΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΓΡΙΝΙΟ
   ΚΡΙΤΕΣ:     ΤΖΟΥΒΑΝΑ -  ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ            ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΚΑΛΦΑ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΣΚΑ  (ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  - ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ (95)

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ-ΧΑΝΗΣ-ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ      45

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  57

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ-ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   30

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   40

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  32

ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   20

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΥ   -   ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΓΚΟΣ  34

ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!    Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. -  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   34

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΜΕΤΣΚΑ-ΜΑΓΚΟΣ   30

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 Π ΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   14

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ      20

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   121

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΝΟΣ-ΚΙΟΥΣΗΣ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ   97

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  43

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΑΛΑ-ΠΑΝΤΕΛΗ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  30

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   58

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  100

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ   30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  76

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:         ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  30

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ  31

 

   ΚΡΙΤΕΣ:     ΤΣΑΜΑΤΗ - ΚΑΖΑΣ   30

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ  40

 

 

    ΚΡΙΤΕΣ:     ΤΣΑΜΑΤΗ - ΚΑΖΑΣ    16

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΤΣΑΠΑΤΟΣ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ (11:00 ΕΩΣ 13:00)  ΠΕΤΚΟΒΑ (ΕΩΣ ΤΙΣ 18:00)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΑΠΟ 16/03/2023 ΕΩΣ 20/03/2023)  ΝΙΑΒΗΣ  ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ 17:00

 ΡΙΖΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΠΑΣ  - ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

         
ΚΥΡΙΑΚΗ    19    ΜΑΡΤΙΟΥ    2023
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.ΑΚ.ΣΥΝ.ΑΜΦ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  10

 

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ  20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γ.ΑΚ.ΣΥΝ.ΑΜΦ

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   24

 

 

    ΚΡΙΤΕΣ:      ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  76

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  30

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΟΛΑ  49

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ -ΚΑΖΑΣ    36

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   40

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ 70

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ   10

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ  20

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ

 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ   10

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  20

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ      41

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΕΤΣΚΑ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΜΑΓΚΟΣ  33

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ -  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   37

 

 

ΚΡΤΕΣ:ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  30

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 39

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΣΙΑΔΗΜΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΝΑ  20

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ   49

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΝΟΣ-ΣΙΑΔΗΜΑΣ-ΤΖΟΥΒΑΝΑ  30

ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

  ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   --  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ     105

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΑΛΑ-ΝΤΑΝΤΗ-ΚΙΟΥΣΗΣ  97

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   15

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΧΑΝΗΣ  22

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   15

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ-ΧΑΝΗΣ  22

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   27

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ     ΑΝΑΒΟΛΗ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   27

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ     30

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   70

 

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:     ΝΤΑΛΑΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ   30

ΚΛ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ      -  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    - ΚΟΛΑ       

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ   37

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ      - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  - ΚΑΡΒΟΥΝ ΗΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ    37

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 

ΤΣΑΠΑΤΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΗ-ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ   ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ ΤΙΣ 19:00)-ΠΕΤΚΟΒΑ (ΕΩΣ ΤΙΣ 18:00)-

ΓΕΩΡΓΙΟΥ -  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)-   ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)

 ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ  -

ΝΙΑΒΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 15:00

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)