Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 4-5-6-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 (ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΝΘΟΥΣ 1-3/3/23)  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΦΑΣΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΦΑΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 
ΣΑΒΒΑΤΟ   4    ΜΑΡΤΙΟΥ   2023 
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΛΟΡΤΟΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ

 

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ   58

 

 

 

ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ    67,50

 

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ   78

 

 

 

ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  67,50

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  43

 

 

ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   30

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   53

 

 

ΔΕΔΕΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  30

 

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   

 

 

ΚΑΖΑΣ - ΤΣΑΜΑΤΗ  - ΝΙΑΒΗΣ    44

 

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ  ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΒΙΟΡΕΣ   30

 

 

 ΔΡΙΒΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ  60

 

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΚΟΛΑ    29

 

 

ΔΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ    30

 

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ    132

 

 

 

 ΔΑΛΙΑΝΗ   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ   30

  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   

 

 

 ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ   30

 

 

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   124

 

 

ΜΠΑΚΑ -  ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ   30

 

  

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    24

 

 

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΓΚΟΣ  34

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    82

 

 

ΜΑΓΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   30

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    10

 

 

ΠΕΤΚΟΒΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   20

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ   17

 

 

 

ΜΕΤΣΚΑ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ  23

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   14

 

 

ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ - ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ  20

 

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    29

 

 

 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  - ΠΑΝΤΕΛΗ   25

 

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   39

 

 

ΠΑΝΤΕΛΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ     35

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   33

 

  

ΠΑΝΤΕΛΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  35

ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   15

 

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ    22

 

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    95

 

  

ΜΕΤΣΚΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ   36

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  28

 

  

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΕΤΣΚΑ   36

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  (μέχρι  16:15)-  ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (μέχρι 14:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00)- 
  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 15:00) - ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ 
 
 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    5   ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΑΝΑΛΑΚΙ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΕΛΑΝΥ- ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΜ: ΜΑΡΚΟΥ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  10

 

 

ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΔΕΔΕΣ  20

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ    64

 

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ 30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ  64

 

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ -  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  30

 

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ    70

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   40

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   40

 

 

ΝΙΑΒΗΣ  - ΛΟΥΒΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    61

ΚΛ.  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

 

 

 ΔΡΙΒΑ  - ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ   35

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ   44

 

 

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  30

 

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ    33

 

 

ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ- ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ   30

 

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ    34

 

 

ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΙΑΠΛΕΣ    28

 

 

 ΠΑΝΤΕΛΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 30

 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   47

 

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ 32

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   20

 

 ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΓΚΟΣ  32

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   43

 

 

 ΜΕΤΣΚΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 33

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝ.  26

 

 

 ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 30

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   24

 

 

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   30

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΠΕΛ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   28

 

 

ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 34

 

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   29

 

 

ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   39

 

 ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  28

 

 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 34

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ    106

 

 

 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ  - ΜΑΣΛΚΑΤΖΙΔΟΥ - 40

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00)- ΣΙΑΔΗΜΑΣ & ΤΖΟΥΒΑΝΑ ( ΕΩΣ 15:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΠΑΝΤΕΛΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)- 
  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 12:00) - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΠΑΣ  - ΜΠΑΚΑ  - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
 

ΔΕΥΤΕΡΑ  6 ΜΑΡΤΙΟΥ    2023

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     20:00                ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ              ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  20

 

 

ΔΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  30

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  8   ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  20:30 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  30

 

 

 

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ               21:00              ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ      ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΝΤΕΛΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  30

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ            21:15               ΑΝΔΡΩΝ Γ            ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ   

 

 ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3/3/23     07:49

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)