Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 24-25-26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ- (1-2 ΜΑΡΤΙΟΥ Αναβολές αγώνων λόγω Εθνικού πένθους )

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  FINAL-4 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΜΠΑΚΑΣ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 19:30 2os  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  FINAL-4 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  30

ΣΑΒΒΑΤΟ   25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ FINAL-4 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ε.Σ ΚΑΔΜΟΣ

   ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -  ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  48

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

   ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -  ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ   30  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ

  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ   32

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 

  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΜΠΑΚΑΣ  20

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

   ΚΟΛΑ

 

 

  ΚΡΙΤΕΣ; ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  - 20

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β  ΓΣ ΕΡΜΗΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ  20

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

   ΓΚΑΡΑΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:    ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ   - ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  25 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

  ΓΚΑΡΑΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΑΛΕΞΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΑΝΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  38

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑ   20     ΑΝΑΒΟΛΗ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

  ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ   30  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   

  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 

 

 

 ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΝΟΣ ΤΣΑΛΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ   30

 

 

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ: ΓΚΟΛΙΑΣ , ΡΙΖΟΣ , ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΜΑΓΚΟΣ -  ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ (ΕΩΣ 15:00)- ΜΕΤΣΚΑ ( ΜΕΤΑ  ΤΙΣ 20:00) - ΤΖΟΥΒΑΝΑ & ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 15:00)-  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕΩΣ 13:00)

 

         
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ   Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

    ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΠΑΝΤΕΛΗ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ 30

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!   Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

   ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ     - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  32

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ

  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

 

 

ΚΡΙΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΠΑΣ  30

ΚΛΕΙ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΠΑΠΕΛ

   ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ  - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  43

 

 

 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  : ΡΙΖΟΣ - ΜΠΑΚΑΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΑΓΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΜΕΤΣΚΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ & ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΕΩΣ 15:00). ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ.

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ    1    ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 1-2-3/3  ΛΟΓΩ ΤΡΙΗΜΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΝΘΟΥΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   34
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
 ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ
 ΚΡΙΤΕΣ:   TZOYBANA  - NTANTH - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  34
ΠΕΜΠΤΗ     2     ΜΑΡΤΙΟΥ      2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)