Κυριακή, 23 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 11-12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023

Με αγωνία παρακολουθεί η παγκόσμια κοινότητα τις δραματικές ώρες που περνάνε οι άνθρωποι των περιοχών που έπληξε καίρια ο τρομακτικός σεισμός στη Νοτιοανατολική Τουρκία στα σύνορα με τη Συρία.

Τέτοιες τραγωδίες επιτάσσουν κάθε δυνατή αρωγή από παντού και η ΕΟΚ προτρέπει όλο το ελληνικό μπάσκετ να συνδράμει προς αυτή την κατεύθυνση. Σε όλα τα γήπεδα που θα διεξαχθούν αγώνες των εθνικών και τοπικών πρωταθλημάτων το Σάββατο και Κυριακή (11 κ 12 Φεβρουαρίου), θα υπάρχει σημείο παράδοσης και συλλογής κάθε είδους που μπορεί να φανεί χρήσιμο προς τους πληγέντες (κλινοσκεπάσματα, sleeping bag και τρόφιμα μακράς διάρκειας όπως γάλα σκόνη, κονσέρβες κλπ).

Υπεύθυνος εκ μέρος του γηπεδούχου σωματείου σε συνεργασία με το προσωπικό των γηπέδων θα μεριμνήσουν ώστε να συλλεχθούν και να αποθηκευθούν τα συλλεχθέντα τρόφιμα και αγαθά.

Η μεταφορά των συλλεχθέντων ειδών θα γίνει σε συνεργασία με τα κατα τόπους τμήματα του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού και πληρέστερες οδηγίες θα σας σταλούν άμεσα.

Για την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα του σεισμού σε Τουρκία και Συρία

Η τραγωδία που «χτύπησε» Τουρκία και Συρία έχει αγγίξει τις καρδιές όλου του κόσμου. Ως ελάχιστος φόρος τιμής στη μνήμη των χιλιάδων θυμάτων από τον φονικό εγκέλαδο, το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ. αποφάσισε να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή σε όλους τους αγώνες Εθνικών και Τοπικών Πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Φεβρουαρίου.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  11   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2023
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ  17:00 Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:     ΜΠΑΚΑ   -ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ   44

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 32

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΝΤΕΛΗ - ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ 22

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α) ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β)

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  20

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  38

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΣΑΛΑ -  ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ   61

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  61

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ -   ΜΠΑΚΑΣ  30

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟ Υ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ    Γ  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΣ  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ   29

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΑΠΑΣ   30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΔΡΙΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ   35

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΉΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 30

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00  ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ Γ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:

          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 40

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
  ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ (ΜΕΧΡΙ 17:00)- ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ 

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 13:00,ΔΕΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 13:00  ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14:00

  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΓΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΕΤΣΚΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)- ΣΙΑΔΗΜΑΣ & ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΕΩΣ 15:00)-  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ (ΕςΩΣ 13:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ   12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2023

ΑΓΡΙΑΣ 

ΠΡΑΤΤΟΣ

17:00

ΠΑΝΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 

ΑΓΡΙΑ 

ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΠΑΝΤΕΛΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  - ΝΤΑΝΤΗ  34

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:    ΣΩΤΗΡΛΑΡΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  24

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

   ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:    ΠΕΤΚΟΒΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ  20

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΙΑΠΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:    ΠΕΤΚΟΒΑ - ΠΑΝΤΕΛΗ - ΝΤΑΝΤΗ 30

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΠΕΛ

 ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  30

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝ.

ΚΡΙΤΕΣ:  ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΕΤΣΚΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  34

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  - ΤΣΑΛΑ  30

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ 20

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  43

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  19:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  30

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔ. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΚΑ - ΜΠΑΚΑΣ  20

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΟΛΑ- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

ΚΛ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΔΗΜ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ  44

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΕΣΠΕΡΟΣ 

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ  30

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ

ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ  20

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  14:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΛΟΚΡΟΣ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 

 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  - ΒΙΟΡΕΣ 

ΚΡΙΤΕΣ:    ΝΙΑΒΗΣ - ΚΑΖΑΣ  35

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

   ΛΟΥΒΑΡΗΣ  10

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ -  ΒΙΟΡΕΣ 

  ΝΙΑΒΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ     50

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΝΤΑΝΟΣ -  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   30

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΧΑΤΖΗΠΑΜΝΑΓΙΩΤΟΥ -ΡΙΖΟΣ -  ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ 

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ -  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΓΚΟΣ (ΕΩΣ 18:00)-  ΣΙΑΔΗΜΑΣ & ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΕΩΣ 15:00) .

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)