Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 19-21-22-24-25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΠΕΜΠΤΗ  19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕΠ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΑΙΝΑ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  30

ΣΑΒΒΑΤΟ    21    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΧΑΡΙΛΑΟΣ 

ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ 

γαβριηλ ειλικρινεια - νταντη - κατρακαζοσ 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:15 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ    ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

εμφιετζησ - μασλατζιδησ κωστασ  23

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 

γαβριηλ ελενη - εμφιετζησ - τζουβανα   33

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

νικολακακησ  - μετσκα 24

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΑΤΣΕΛΗ - ΝΤΑΝΟΣ 

μετσκα - μασλατζιδησ κωστασ - νικολακακησ 34

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!    ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΑΤΣΕΛΗ - ΝΤΑΝΟΣ 

νικολακακησ -μετσκα -  μασλατζιδησ κωστασ  34

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:15 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

χατζησωτηριου - εμφιετζησ - μασλατζιδησ στεφανοσ 33

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΕΣΚΑ 

γαβριηλ ελενη - τζουβανα - σιαδημασ 34

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

τσαλα - παντελη  20

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

τσαλα - παντελη - κιουσησ  30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

μπανοσ - βελεσιωτη - τριανταφυλλου 104

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑ

ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ   30

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑ

ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚοΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ -ΜΠΑΚΑΣ   30

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΡΙΒΑ 35

 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΥΛΟΥ 25

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΟΛΑ

τσαματη- καζασ 28

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ

δεδεσ - γλωσσοπουλοσ  20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑφειρη

καλαντζησ - λουβαρησ - αναγνωστου  30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΖΑΧΟΣ 

νιαβησ - σακαρελοσ - καζασ  34

ΚΩΛΥΜΑΤΑ κριτων ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
κιουσησ (εωσ 17:00- νταντη (εωσ 16:00)- σιαδημασ (εωσ 16:00)- αλεξιου αναστασια (εωσ 14:00)- σακαρελοσ (μεχρι 13:00)- ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΤΖΙΜΙΧΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ   22   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΣΟΦΑΔΕΣ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
 
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

χατζοπουλοσ - γιαννοπουλοσ  20

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

χατζοπουλοσ - γιαννοπουλοσ   20

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

χατζοπουλοσ - γιαννοπουλοσ   20

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 

καλαντζησ - δεδεσ - τσιμπρικα  30

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 

τσιμπρικα - γλωσσοπουλοσ - αναγνωστου  30

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 

τσιμπρικα - γλωσσοπουλοσ - αναγνωστου   30

 

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

δεδεσ- καλαντζησ - νιαβησ 50

         
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 30

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

νταντη - γαβριηλ ειλικρινεια - κατρακαζοσ 34

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ

κατρακαζοσ - νταντη - γαβριηλ ειλικρινεια 34

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ

γαβριηλ ελενη - νικολακακησ 20

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ

τριανταφυλλου - παντελη  21

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΠΑΠΕΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

παντελη - μασλατζιδησ στεφανοσ - τριανταφυλλου 31

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΜΠΑΚΑ -ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ  35

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ- ΓΚΟΛΙΑΣ   35

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 

μετσκα - εμφιετζησ 22

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 

εμφιετζησ - χανησ - μετσκα 32

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  

μπανοσ - κιουσησ - τσαλα 30

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

τσαλα - μπανοσ - κιουσησ 30

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

τσαλα - μπανοσ - κιουσησ 30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΟΚ) ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΦΙΛΟΘΕΗ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  44

βελεσιωτη - τζουβανα - μασλατζιδησ κωστασ 30

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  κριτων ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
μαγκοσ - αλεξιου αναστασια - γεωργιου - χατζησωτηριου (εωσ 16:00)- λουβαρησ - σακαρελοσ - νιαβησ (μεχρι 13:00)-δεδεσ(μετα τισ 20:30)
ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΣ  
         
ΤΡΙΤΗ   24    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2023
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΧΑΙΝΑ- ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

ΚΡΙΤΕΣ  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  36

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ  

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ     25    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ     2023

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
νταλιανη - ντουρντουρεκασ - κουρουλησ   30
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
νιαβησ - σακαρελοσ - καζασ   
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
μπακα - ριζοσ - μπακασ  30
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ-ΝΤΑΝΤΗ-ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  34

 

19/1/23  12:30

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)