Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 14-15 - 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ    14    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ    2023
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΕΥΟΣΜΟΥ 

 ΤΣΩΝΟΣ-ΣΚΑΛΤΣΗΣ-ΤΣΑΧΑΚΗΣ (ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:  ΔΕΣΑΡΤΗΣ)

ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ     

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ  ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 

 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ (ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.)

ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 

Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ

 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -  ΧΑΤΖΗΣ 

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  32

Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  

ΑΝΑΒΟΛΗ   ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  32

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 

ΠΑΝΤΕΛΗ - ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 34

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΑΖΑΣ 30

ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΗ   30

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  21      ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α) ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 21

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ -ΤΣΑΛΑ 30

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ  40

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 30

Ε. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΤΣΕΛΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ 

ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ   30

 

Κ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΑΤΣΕΛΗ  - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ 30

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΝΤΑΝΟΣ -  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΑΣ  35

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΕΣΚΑ  (ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 103

ΡΙΖΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ  30

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ  39

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 ΧΑΙΝΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΝΔΗΣ 30

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΖΕΡΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ   30

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 10

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 30

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΑΓΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 17:00)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 16:00)- ΜΕΤΣΚΑ (ΑΠΟ 13/1- 18/1/23)-ΤΣΑΠΑΤΟΣ (ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝ.) 
ΛΟΥΒΑΡΗΣ - - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΚΑΖΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17:00 - ΜΠΑΚΑ - ΚΑΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ   15   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2023
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΜΠΕΛΩΝΑ 

 ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.-ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ   (ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :ΧΑΡΑΤΣΗΣ)

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ - ΚΑΖΑΣ  

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 9:45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ Γ.ΑΚΑΔ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΟΛΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΔΡΙΒΑ  20

 

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΟΛΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ   20

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΡΙΒΑ 30

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ 

ΔΡΙΒΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ  25

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ  20

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ -ΤΣΑΜΑΤΗ  46

ΚΛ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

ριζοσ - μπακασ - γκολιασ  50

 

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ 

 

ντουρντουρεκασ  νταλιανη -  κουρουλησ 30

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

 ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  30

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

 ΤΣΑΛΑ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 30

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΣΑΛΑ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 30

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 

ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΗ - ΧΑΝΗΣ 34

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

ΤΣΑΛΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ 30

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 

ΜΠΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 30

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 45

ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  45

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΖΑΧΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 31,50

ΚΛ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΖΑΧΟΣ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ -ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  31,50

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΠΑΠΕΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΤΣΑΛΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ 

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ 34

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ 

ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ  - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 36

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΠΑΝΤΕΛΗ -20

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 

ΡΙΖΟΣ - ΧΑΝΗΣ 20

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ - ΜΑΓΚΟΣ - ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ (ΕΩΣ 1330)- ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΙΥ (ΕΩΣ 13:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00) 

ΛΟΥΒΑΡΗΣ - - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17:00- ΜΠΑΚΑ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΑΠΑΣ -ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ    18     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ     2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

 

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ -ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ -  ΚΑΤΑΚΑΖΟΣ  41

         

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)