Κυριακή, 23 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ 3/1/23 ΕΩΣ 6/1/23

ΤΡΙΤΗ   3     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ     2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  

 

ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   27

............................................................

ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΕΤΣΚΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ  33

 

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  

 

ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  34

........................................................

ΓΕΩΡΓΙΟΥ -  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   35

 

 
           

 

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  

 

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  20

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ  - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ -  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ 

......................................................

 

 

 

 
ΤΕΤΑΡΤΗ     4         ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

  ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   33

................................................

 

 ΜΠΑΚΑΣ - ΡΙΖΟΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  39

 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  

 

 

ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ    45

..................................................

 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ  35

 

 

 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  

 

 

ΠΑΤΑΓΙΑΣ -  ΖΑΦΕΙΡΗ 45

 

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ   δεν διεξηχθει

.......................................................

 

 

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ..ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  

  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   20

 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   30

..........................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00  ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  

  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ -  ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  20

 

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 

....................................................

 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  

 - ΓΙΑΠΛΕΣ  20  ΑΝΑΒΟΛΗ 

.

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  35

......................................................................................

 

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ      20:00        ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ                  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

 

 

 ΝΤΑΝΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ   5   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

 

 
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
  ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ 30  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ -ΝΤΑΛΙΑΝΗ  30  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:15 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ -  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ -  ΝΤΑΛΙΑΝΗ  30  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
  ΔΕΔΕΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                           13:00                          ΕΦΗΒΩΝ                                         ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ              ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΑΛΕΞΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ 40

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   6   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2023

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  16:00  ΠΑΙΔΩΝ       ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΓΙΑΠΛΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ  33

 

 

 

 

 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)