ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 13-14-15 -17 ΜΑΙΟΥ 2022
ΠΕΜΠΤΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2022 | |||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ | 18:30 | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (20)
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (20) |
|||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΜΑΙΟΥ 2022 | |||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
ΚΟΥΛΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 19:30 | ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ | ΑΟΝ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΚΟΥΛΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ |
|||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 17:00 | ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΔΑΣ | ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΩΣΤΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 19:30 | ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΑΝΤΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ |
|||
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΙΟΥ 2022 | |||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΟΝ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ |
ΚΟΤΣΙΡΗΣ - ΚΑΨΙΩΧΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΖΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 18:30 | ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ |
ΚΟΤΣΙΡΗΣ - ΚΑΨΙΩΧΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΑΖΑΣ |
|||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 16:00 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ | ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΔΑΣ |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 18:30 | ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ | ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2021-22 | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 18:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ |
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΓΚΟΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ ( 25) |
|||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ (10) |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ |
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΙΒΑ - ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ (10) |
|||
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 18:00 | Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
ΕΣΚΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 18:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
|
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 15:30 | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β) |
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΛΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ 20 |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) |
ΓΙΑΠΛΕΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΝΤΕΛΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (24)
|
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 15:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Β) |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 13:15 | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ |
ΓΚΑΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΑΛΕΞΙΟΥ 30 |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 12:00 | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ |
ΖΑΧΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 20 |
|||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 14:00 | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
ΖΑΧΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 20 |
|||
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ : ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 15:00- ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΜΠΑΛΤΑ - ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΕΩΣ 14:00)- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ) - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΙΟΥ 2022 | |||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 12:00 | ΑΟΝ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ - ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 14:30 | ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ |
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ - ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
|||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 12:00 | ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΔΑΣ | ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ |
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 14:30 | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ | ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ |
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2021-22 | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 17:00 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ |
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (5) |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:30 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 16:00 | ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΝΤΕΛΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΓΚΟΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 17:30 | ΠΑΠΕΛ | ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ |
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΜΕΤΣΚΑ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 5
|
|||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 15:30 | ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 2 |
|||
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 18:00 | Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΙΒΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΚΟΥΛΟΣ |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 11:00 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗ - ΜΑΓΚΟΣ 20 |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 15:00 | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Γ) |
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΜΕΤΣΚΑ 14 |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | 12:00 | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α) |
ΓΚΑΡΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 20 |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 15:00 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ (Β) |
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ( 6 ) |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ | 11:30 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ (Α) |
ΠΕΤΩΝΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 12:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Α) | Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΛΙΑΝΗ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ |
|||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 12:30 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ |
ΖΑΦΕΙΡΗ
ΔΕΔΕΣ - ΛΟΥΒΑΡΗΣ 20 |
|||
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 20:00 | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
ΤΣΑΛΑ - ΜΠΑΝΟΣ 20 |
|||
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 18:00 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 13:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ 4 |
|||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 17:00 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ |
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ
ΜΠΑΚΑ - ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ |
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ : ΕΜΦΙΕΤΖΗΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΠΑΛΤΑ - ΓΚΑΓΚΟΜΟΙΡΟΣ - ΑΛΕΞΙΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 16:00) - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΣΑΡΑΝΤΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΡΙΖΟΣ - ΚΑΠΑΣ - ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ -ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
ΤΡΙΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ 2022
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΕΤΣΚΑ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (4)